Dzisiaj jest Wtorek 2 września 2014 r. imieniny Dionizy, Izy, Juliana | Stronę odwiedzono: 313816 razy, Dzisiaj: 78 krotnie | aktualnie oglądają stronę: 2 osoby

OPSiR Animator

Ośrodek Promocji Sportu i Rekreacji

Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
rozgrywki na sztucznej trawie Łódź ul.Czajkowskiego 14
Następna kolejka

Ostatnia kolejka

Dane do kontaktu

telefon: 881 49 77 23
e-mail: biuro@opsir.eu
e-mail: przemek@opsir.eu

SEZON 2014 - 2015
28.08.14r, 07:36

Witam po Letniej przerwie.

Planowany termin rozpoczęcia rozgrywek

Łódzkiej Ligi Szóstek Piłkarskich sezon 2014-2015

13 – 14 Września

Spotkanie organizacyjne 5 Września

Szczegóły wkrótce

 

Tabela I Ligi - Łódzkiej Ligi Szóstek Piłkarskich
16.06.14r, 19:37

TABELA    PO ROZEGRANIU SEZONU 2013 - 2014
I Liga
Mie. Nazwa Drużyny Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis Walko
1 Sony Center 24 54 97 51 46 17 4 3 0
2 Bartex 24 50 84 60 24 16 6 2 0
3 Sułtani Lansu  24 46 71 43 28 14 6 4 0
4 Dynamo Chojny     24 35 77 82 -5 11 11 2 0
5 Arsenal 24 33 48 44 4 9 9 6 0
6 The Reds 24 32 63 76 -13 10 12 2 0
7 SMOLAR.pl (Klub Magnes) 24 32 58 62 -4 9 10 5 0
8 Zapomniane Smaki 24 31 66 59 7 9 11 4 0
9 M.L. Elpro 24 29 64 75 -11 8 11 5 2
10 Gruby Benek 24 29 70 60 10 9 13 2 11
11 NGSide.com (Auto - Mark) 24 28 50 88 -38 8 12 4 1
12 Stoki 24 24 50 76 -26 7 14 3 8
13 Klatu CeDePe 24 23 52 74 -22 7 15 2 1
14 wycofane ET- PROMO 4 0 0 0 0 0 0 0 0

Tabela II Ligi - Łódzkiej Ligi Szóstek Piłkarskich
16.06.14r, 19:37

 I I  Liga
Mie. Nazwa Drużyny Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis Walko
1 KS Walkower 28 62 122 59 63 20 6 2 1
2 R.D.Z. i Sp. 28 55 82 50 32 18 9 1 0
3 Glob 28 49 65 58 7 15 9 4 1
4 FC Orzech 28 48 60 60 0 15 10 3 0
5 Piękni i Bogaci 28 47 108 69 39 15 11 2 0
6 Coko - Werk 28 25 68 103 -35 8 19 1 1
7 Stora Enso 28 25 62 88 -26 7 17 4 1
8 Middleman 28 15 43 123 -80 4 21 3 0
Awans do wyższej ligi
Spadek do niższej ligi

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator / Niedziela
15.06.14r, 18:10

2014 06 15 Niedziela
 I  LIGA 14 Sony Center 4 2 Arsenal  
 I  LIGA 24 M.L. Elpro 0 3 NGSide.com (Auto - Mark) Walkower
 I  LIGA 24 SMOLAR.pl (Klub Magnes) 1 4 Dynamo Chojny      
P. Ligi Finał G Sułtani Lansu  1 3 Bartex  
I I   LIGA  28 FC Orzech 5 2 Coko - Werk  
I I   LIGA  28 KS Walkower 5 1 Middleman  
I I   LIGA  28 Piękni i Bogaci 6 0 Glob  
I I   LIGA  28 R.D.Z i Sp. 2 1 Stora Enso  

Puchar I Ligi
15.06.14r, 15:31

Bartex z Pucharem I Ligi.

Po ciekawym i emocjonującym spotkaniu w Finale Pucharu I Ligi drużyna Sułtani Lansu (3 miejsce w lidze) uległa 1-3 zespołowi Bartex (2 miejsce w lidze).
Początek meczu nie wskazywał na takie rozstrzygnięcie, bowiem to Sułtani Lansu mieli więcej sytuacji podbramkowych i pełne ręce roboty miał bramkarz przeciwników Salagbade Segun Seun i co rusz swoimi interwencjami ratował kolegów przed stratą gola. Za to pierwszy celny strzał (dopiero w 22 minucie) oddany przez zawodników drużyny Bartex na bramkę zamienił Przemek Przybył, tylko dwie minuty cieszyli się z prowadzenia, bowiem przed samym końcem pierwszej połowy do remisu doprowadził Piotr Gertner. Piętnaście minut drugiej połowy musieli czekać gracze Bartexu na bramkowe potwierdzenie swojej przewagi w drugiej odsłonie meczu, bowiem mimo tego, że dosyć łatwo wypracowywali sobie dogodne sytuacje bramkowe to piłka zawsze lądowała obok bramki lub była skutecznie blokowana. W czterdziestej minucie jak sam oświadczył bramkarz Sułtanów Lansu Piotr Kosmala drugi celny strzał na jego bramkę zamienił się w gola za sprawą Bartka Wawrzyniaka. Od tej pory Bartex spokojnie kontrolował wydarzenia na boisku a kropkę nad i postawił Mariusz Kozulak ustalając wynik spotkani na 3-1 (48 minuta). Wypadałoby jeszcze wspomnieć dwie asysty (1 i 2 bramka) najlepszego zawodnika drużyny Bartex Tahima Sani, lecz jego udział przy straconej bramce, bardzo duża ilość niecelnych strzałów na bramkę czy wreszcie żółta kartka (w 45 minucie) bardzo mocno obniżyły mu noty w dzisiejszym finale.

 

1/8 Pucharu Ligi  17  05  2014

Puchar I Ligi 1/8 A 12 05 Arsenal 1(3) 1(2) Klub Magnes Rzuty Karne
Puchar I Ligi 1/8 A 15 00 Sony Center 5 3 Klatu CeDePe  
Puchar I Ligi 1/8 A 16 00 Stoki 5 6 Dynamo Chojny      
Puchar I Ligi 1/8 A 18 00 Bartex 6 1 The Reds  
Puchar I Ligi 1/8 B 15 30 Sułtani Lansu  4 3 Auto - Mark  
Puchar I Ligi 1/8 B 16 30 M.L. Elpro 0 3 Zapomniane Smaki  
1/4 Pucharu Ligi  24  05  2014
Puchar I Ligi 1/4B     Dynamo Chojny     0 3 Zapomniane Smaki  
Puchar I Ligi 1/4A     Stoki 0 3 Sułtani Lansu   
Puchar I Ligi 1/4C B 16 00 Klub Magnes 0 2 Arsenal  
Puchar I Ligi 1/4D A 16 00 Sony Center 3 4 Bartex  
1/2 Pucharu Ligi  24  05  2014
Puchar I Ligi 1/2E A 15 00 Sułtani Lansu  2 1 Zapomniane Smaki  
Puchar I Ligi 1/2F A 17 00 Arsenal  0 Bartex  
Finał Pucharu Ligi  15  06  2014
Puchar I Ligi FinG  A  12 00 Sułtani Lansu   1 Bartex  
Puchar I Ligi  grają wszystkie drużyny I Ligi , 1/8 finału  pary  , 2 z 13 , 3 z 12 itd.. Według miejsc zajętych na koniec I rundy . 1/4 finału , pary ustalone w wyniku losowania , biorą w nim udział  zwycięzcy meczy 1/8 i dwie z przegranych z najlepszym bilansem bramkowym z meczy 1/8 ( w przypadku gdy więcej niż dwie drużyny będą miały taki sam bilans bramkowy awansuje ta która była wyżej sklasyfikowana po I rundzie) . 1/2 finału zwycięzcy meczy 1/4 według drabinki zwA-zwD , zwB-zwC .Finał zwycięzcy meczy 1/2 finału. Za Puchar I Ligi drużyny nie ponoszą dodatkowej opłaty , jest on rozliczony z wpłat za rozgrywki ligowe i wynika z mniejszej ilości meczy spowodowanej brakiem 14 drużyny. Zwycięzca pucharu ma zagwarantowane miejsce w rozgrywkach o Super Puchar.

WYNIKI….I….L I G A****
04.05.14r, 14:11

106 2014 04 27 Niedziela 15 Arsenal 1 2 Bartex  
105 2014 04 27 Niedziela 15 Zapomniane Smaki 2 2 Dynamo Chojny  
104 2014 04 27 Niedziela 15 Stoki 4 4 M.L. Elpro  
103 2014 04 27 Niedziela 15 Sułtani Lansu  2 0 Klub Magnes  
102 2014 04 26 Sobota 18 Stoki 1 2 Arsenal  
101 2014 04 26 Sobota 21 Sony Center 5 3 Bartex  
100 2014 04 26 Sobota 23 Zapomniane Smaki 6 1 The Reds  
99 2014 04 13 Niedziela  17 Zapomniane Smaki 2 2 M.L. Elpro  
98 2014 04 13 Niedziela  17 Klatu CeDePe 2 2 Klub Magnes  
97 2014 04 13 Niedziela  17 Stoki 2 5 Dynamo Chojny      
96 2014 04 13 Niedziela  17 The Reds 0 5 Bartex  
95 2014 04 13 Niedziela  17 Sułtani Lansu  8 2 Auto - Mark  
94 2014 04 12 Sobota 16 M.L. Elpro 1 3 Dynamo Chojny      
93 2014 04 12 Sobota 16 Gruby Benek 5 6 Bartex  
92 2014 04 12 Sobota 16 Sułtani Lansu  6 3 Stoki  
91 2014 04 12 Sobota 16 Zapomniane Smaki 2 3 Arsenal  
90 2014 04 12 Sobota 16 The Reds 0 5 Sony Center  
89 2014 04 06  Niedziela 16 Klatu CeDePe 5 0 Auto - Mark  
88 2014 04 06  Niedziela 18 Sony Center 1 4 Klub Magnes  
87 2014 04 06  Niedziela 23 Sułtani Lansu  2 4 Bartex  
86 2014 04 06  Niedziela 25 Zapomniane Smaki 0 0 Klub Magnes  
85 2014 04 05 Sobota 14 Klatu CeDePe 1 5 M.L. Elpro  
84 2014 04 05 Sobota 14 The Reds 2 4 Auto - Mark  
83 2014 04 05 Sobota 14 Zapomniane Smaki 2 8 Bartex  

WYNIKI….I….L I G A***
04.05.14r, 13:46

I runda
82 2013 11 17  Niedziela 13 Bartex 5 6 Dynamo Chojny  
81 2013 11 17  Niedziela 13 M.L. Elpro 3 4 Sony Center  
80 2013 11 10  Niedziela 13 Klatu CeDePe 3 2 Gruby Benek  
79 2013 11 10  Niedziela 13 Klub Magnes 3 4 Stoki  
78 2013 11 10  Niedziela 13 Arsenal 0 0 Sułtani Lansu   
77 2013 10 20  Niedziela 13 Auto - Mark 3 3 Zapomniane Smaki  
76 2013 11 09 Sobota 12 Klatu CeDePe 3 8 Stoki  
75 2013 11 09 Sobota 12 Gruby Benek 4 4 Sony Center  
74 2013 11 09 Sobota 12 M.L. Elpro 4 3 Sułtani Lansu   
73 2013 11 09 Sobota 12 Klub Magnes 1 5 Zapomniane Smaki  
72 2013 11 09 Sobota 12 Auto - Mark 3 4 Dynamo Chojny      
71 2013 11 09 Sobota 12 Arsenal 4 1 The Reds  
70 2013 11 03  Niedziela 11 Bartex 2 0 Klatu CeDePe  
69 2013 11 03  Niedziela 11 Gruby Benek 4 2 Zapomniane Smaki  
68 2013 11 03  Niedziela 11 Stoki 4 2 The Reds  
67 2013 11 03  Niedziela 11 Dynamo Chojny     4 6 Klub Magnes  
66 2013 11 03  Niedziela 11 Auto - Mark 4 2 M.L. Elpro  
65 2013 11 03  Niedziela 11 Sony Center 2 2 Sułtani Lansu   
64 2013 11  16  Sobota 10 The Reds 3 2 Zapomniane Smaki  
63 2013 10 27  Niedziela 10 Arsenal 3 0 Klatu CeDePe  
62 2013 10 27  Niedziela 10 Bartex 1 2 Sułtani Lansu   
61 2013 10 27  Niedziela 10 Klub Magnes 1 4 M.L. Elpro  

WYNIKI….I….L I G A**
04.05.14r, 13:46

60 2013 10 27  Niedziela 10 Auto - Mark 1 7 Stoki  
59 2013 10 27  Niedziela 10 Dynamo Chojny     3 9 Sony Center  
58 2013 11 10  Niedziela 9 Auto - Mark 0 5 Sony Center  
57 2013 11  16  Sobota 9 Bartex 4 1 Stoki  
56 2013 10 26 Sobota 9 Dynamo Chojny 2 8 Gruby Benek  
55 2013 10 20  Niedziela 9 Klub Magnes 2 5 The Reds  
54 2013 10 20  Niedziela 9 Arsenal 2 2 M.L. Elpro  
53 2013 10 13  Niedziela 9 Sułtani Lansu  2 0 Zapomniane Smaki  
52 2013 10 12 Sobota 8 Stoki 0 3 Zapomniane Smaki Walkower
51 2013 10 12 Sobota 8 Auto - Mark 0 3 Gruby Benek Walkower
50 2013 10 12 Sobota 8 Dynamo Chojny 4 1 Klatu CeDePe  
49 2013 10 12 Sobota 8 Arsenal 5 1 Klub Magnes  
48 2013 10 12 Sobota 8 Bartex 2 1 Sony Center  
47 2013 10 12 Sobota 8 Sułtani Lansu  3 2 The Reds  
46 2013 11 17  Niedziela 7 Sony Center 5 2 Stoki  
45 2013 10 13  Niedziela 7 Klatu CeDePe 5 2 The Reds  
44 2013 10 13  Niedziela 7 Bartex 5 2 M.L. Elpro  
43 2013 10 13  Niedziela 7 Dynamo Chojny     0 6 Arsenal  
42 2013 10 13  Niedziela 7 Auto - Mark 0 3 Klub Magnes  
41 2013 10 05 Sobota 7 Gruby Benek 4 0 Sułtani Lansu   
40 2013 10 19 Sobota 6 Gruby Benek 9 0 Stoki  
39 2013 10 19 Sobota 6 Klatu CeDePe 2 5 Sułtani Lansu   
38 2013 10 06  Niedziela 6 Bartex 1 1 Klub Magnes  
37 2013 10 06  Niedziela 6 M.L. Elpro 6 2 The Reds  
36 2013 10 06  Niedziela 6 Sony Center 4 3 Zapomniane Smaki  
35 2013 10 06  Niedziela 6 Auto - Mark 1 1 Arsenal  
34 2013 10 05 Sobota 5 Dynamo Chojny     1 3 The Reds  
33 2013 10 05 Sobota 5 Klub Magnes 4 4 Sony Center  
32 2013 10 05 Sobota 5 CeDePe 2 6 Zapomniane Smaki  
31 2013 10 05 Sobota 5 Bartex 0 4 Auto - Mark  

WYNIKI….I….L I G A*
04.05.14r, 13:45

30 2013 10 05 Sobota 5 Arsenal 0 0 Stoki  
29 2013 09 29  Niedziela 5 M.L. Elpro 2 5 Gruby Benek  
28 2013 11 17  Niedziela 4 Auto - Mark 3 3 Sułtani Lansu   
27 2013 10 26 Sobota 4 Arsenal 3 3 Gruby Benek  
26 2013 09 22  Niedziela 4 Bartex 0 1 The Reds  
25 2013 09 22  Niedziela 4 Dynamo Chojny     4 5 Stoki  
24 2013 09 22  Niedziela 4 Wycofane ET- PR. 3 3 Sony Center Mecz anulowany
23 2013 09 22  Niedziela 4 Klub Magnes 3 2 CeDePe  
22 2013 09 22  Niedziela 4 M.L. Elpro 2 6 Zapomniane Smaki  
21 2013 11 11  Poniedzi 3 Auto - Mark 3 2 Klatu CeDePe  
20 2013 10 06  Niedziela 3 Stoki 4 2 Sułtani Lansu   
19 2013 09 21 Sobota 3 Bartex 1 14 Gruby Benek  
18 2013 09 21 Sobota 3 Dynamo Chojny     0 3 M.L. Elpro  
17 2013 09 21 Sobota 3 Wycofane ET- PR. 4 0 Klub Magnes Mecz anulowany
16 2013 09 21 Sobota 3 Sony Center 5 6 The Reds  
15 2013 09 21 Sobota 3 Arsenal 4 2 Zapomniane Smaki  
14 2013 11  16  Sobota 2 Klatu CeDePe 3 6 Sony Center  
13 2013 10 26 Sobota 2 M.L. Elpro 2 2 Stoki  
12 2013 09 29  Niedziela 2 Klub Magnes 1 4 Sułtani Lansu   
11 2013 09 29  Niedziela 2 Auto - Mark 2 1 Wycofane ET- PR. Mecz anulowany
10 2013 09 29  Niedziela 2 Dynamo Chojny     1 2 Zapomniane Smaki  
9 2013 09 29  Niedziela 2 Bartex 3 2 Arsenal  
8 2013 09 15  Niedziela 2 Gruby Benek 3 1 The Reds  
7 2013 10 26 Sobota 1 Bartex 6 1 Zapomniane Smaki  
6 2013 10 26 Sobota 1 Auto - Mark 5 4 The Reds  
5 2013 09 15  Niedziela 1 Arsenal 0 1 Sony Center  
4 2013 09 15  Niedziela 1 Wycofane ET- PR. 0 1 Stoki Mecz anulowany
3 2013 09 15  Niedziela 1 Dynamo Chojny     3 2 Sułtani Lansu   
2 2013 09 15  Niedziela 1 Klub Magnes 3 6 Gruby Benek  
1 2013 09 15  Niedziela 1 M.L. Elpro 6 3 CeDePe  

WYNIKI….I I….L I G A***
04.05.14r, 13:44

74 2014 04 27 Niedziela 20 Coko - Werk 5 5 Stora Enso  
73 2014 04 27 Niedziela 20 KS Walkower 5 2 Piękni i Bogaci  
72 2014 04 27 Niedziela 20 FC Orzech 2 1 R.D.Z i Sp.  
71 2014 04 27 Niedziela 20 Middleman 1 1 Glob  
70 2014 04 26 Sobota 18 Middleman 2 4 R.D.Z i Sp.  
69 2014 04 26 Sobota 18 Glob 1 1 FC Orzech  
68 2014 04 13 Niedziela  17 Middleman 3 5 Stora Enso  
67 2014 04 13 Niedziela  17 Glob 7 3 Coko - Werk  
66 2014 04 13 Niedziela  17 KS Walkower 1 0 R.D.Z i Sp.  
65 2014 04 13 Niedziela  17 Piękni i Bogaci 1 2 FC Orzech  
64 2014 04 12 Sobota 16 Glob 1 4 R.D.Z i Sp.  
63 2014 04 12 Sobota 16 Middleman 2 2 FC Orzech  
62 2014 04 06  Niedziela 15 Piękni i Bogaci 0 7 R.D.Z i Sp.  
61 2014 04 06  Niedziela 15 KS Walkower 6 1 FC Orzech  
60 2014 04 06  Niedziela 15 Middleman 1 2 Coko - Werk  
59 2014 04 06  Niedziela 15 Glob 3 1 Stora Enso  
58 2014 04 05 Sobota 19 Middleman 4 2 Piękni i Bogaci  
57 2014 04 05 Sobota 19 FC Orzech 2 0 Stora Enso  

WYNIKI….I I….L I G A**
04.05.14r, 13:32

I i II  runda
56 2013 11 10  Niedziela 14 R.D.Z i Sp. 4 0 Stora Enso  
55 2013 11 10  Niedziela 14 Piękni i Bogaci 2 3 Glob  
54 2013 11 10  Niedziela 14 KS Walkower 3 1 Middleman  
53 2013 11 10  Niedziela 14 FC Orzech 3 0 Coko - Werk  
52 2013 11  15   Piątek 13 Piękni i Bogaci 2 3 KS Walkower  
51 2013 10 27  Niedziela 13 R.D.Z i Sp. 2 0 FC Orzech  
50 2013 10 27  Niedziela 13 Stora Enso 6 0 Coko - Werk  
49 2013 10 27  Niedziela 13 Glob 3 0 Middleman  
48 2013 11  16  Sobota 12 R.D.Z i Sp. 3 0 Coko - Werk Walkower
47 2013 11  16  Sobota 12 Glob 0 3 KS Walkower Walkower
46 2013 10 26 Sobota 12 Piękni i Bogaci 4 3 Middleman  
45 2013 10 26 Sobota 12 Stora Enso 3 0 FC Orzech  
44 2013 11 03  Niedziela 11 Stora Enso 3 2 KS Walkower  
43 2013 10 20  Niedziela 11 Coko - Werk 1 2 Piękni i Bogaci  
42 2013 10 20  Niedziela 11 R.D.Z i Sp. 5 1 Middleman  
41 2013 10 20  Niedziela 11 FC Orzech 0 3 Glob  
40 2013 11 09 Sobota 10 Stora Enso 0 3 Middleman Walkower
39 2013 10 19 Sobota 10 Coko - Werk 2 4 Glob  
38 2013 10 19 Sobota 10 R.D.Z i Sp. 5 2 KS Walkower  
37 2013 10 19 Sobota 10 FC Orzech 0 7 Piękni i Bogaci  
36 2013 11 17  Niedziela 9 R.D.Z i Sp. 6 1 Glob  
35 2013 10 13  Niedziela 9 FC Orzech 1 0 Middleman  
34 2013 10 13  Niedziela 9 Stora Enso 2 6 Piękni i Bogaci  
33 2013 10 13  Niedziela 9 Coko - Werk 1 2 KS Walkower  
32 2013 11  16  Sobota 8 R.D.Z i Sp. 0 5 Piękni i Bogaci  
31 2013 10 12 Sobota 8 FC Orzech 1 2 KS Walkower  
30 2013 10 12 Sobota 8 Coko - Werk 7 1 Middleman  
29 2013 10 12 Sobota 8 Stora Enso 1 3 Glob  

WYNIKI….I I….L I G A*
04.05.14r, 13:31

28 2013 09 15  Niedziela 7 Middleman 1 3 KS Walkower  
27 2013 11 03  Niedziela 7 Stora Enso 1 2 R.D.Z i Sp.  
26 2013 11 03  Niedziela 7 Coko - Werk 2 3 FC Orzech  
25 2013 11 03  Niedziela 7 Glob 1 1 Piękni i Bogaci  
24 2013 09 15  Niedziela 6 FC Orzech 4 3 Stora Enso  
23 2013 11 24  Niedziela 6 Coko - Werk 0 5 R.D.Z i Sp.  
22 2013 11 17  Niedziela 6 Middleman 5 4 Piękni i Bogaci  
21 2013 10 06  Niedziela 6 KS Walkower 3 0 Glob  
20 2013 09 22  Niedziela 5 Middleman 0 6 Coko - Werk  
19 2013 09 22  Niedziela 5 Glob 2 0 Stora Enso  
18 2013 11 09 Sobota 5 Piękni i Bogaci 2 2 R.D.Z i Sp.  
17 2013 11 09 Sobota 5 KS Walkower 3 2 FC Orzech  
16 2013 09 21 Sobota 4 Middleman 1 1 Stora Enso  
15 2013 11 24  Niedziela 4 KS Walkower 2 0 R.D.Z i Sp.  
14 2013 10 05 Sobota 4 Glob 2 1 Coko - Werk  
13 2013 09 29  Niedziela 4 Piękni i Bogaci 4 1 FC Orzech  
12 2013 09 21 Sobota 3 KS Walkower 11 2 Coko - Werk  
11 2013 11 11  Ponie. 3 Glob 0 2 R.D.Z i Sp.  
10 2013 10 06  Niedziela 3 Piękni i Bogaci 6 1 Stora Enso  
9 2013 10 06  Niedziela 3 Middleman 0 1 FC Orzech  
8 2013 09 22  Niedziela 2 KS Walkower 4 5 Piękni i Bogaci  
7 2013 11 17  Niedziela 2 FC Orzech 3 0 R.D.Z i Sp.  
6 2013 09 29  Niedziela 2 Coko - Werk 4 1 Stora Enso  
5 2013 09 29  Niedziela 2 Middleman 0 2 Glob  
4 2013 11 11  Ponie. 1 Middleman 1 4 R.D.Z i Sp.  
3 2013 09 21 Sobota 1 Glob 5 4 FC Orzech  
2 2013 10 05 Sobota 1 KS Walkower 5 5 Stora Enso  
1 2013 09 15  Niedziela 1 Piękni i Bogaci 4 3 Coko - Werk  

TERMINARZ….I….L I G A*
04.05.14r, 13:30

kol bois godz druzyna   1 druzyna   2 uwagi
2014 05 10 Sobota
14     Gruby Benek Klub Magnes Walkower
15     The Reds Gruby Benek Walkower
17     Gruby Benek Arsenal Walkower
18     Gruby Benek M.L. Elpro Walkower
19 A 14 30 Zapomniane Smaki Sony Center  
19 A 15 30 Arsenal Auto - Mark  
19 A 16 30 The Reds M.L. Elpro  
19 A 17 30 Sułtani Lansu  Klatu CeDePe  
19     Stoki Gruby Benek Walkower
26 A 18 30 Dynamo Chojny Bartex  
2014 05 11 Niedziela
14 B 17 30 Sułtani Lansu  Dynamo Chojny      
20 A 11 00 Klub Magnes Auto - Mark  
20 A 12 00 Stoki Sony Center  
20 A 17 00 M.L. Elpro Bartex  
20 A 18 00 The Reds Klatu CeDePe  
20     Sułtani Lansu  Gruby Benek Walkower
1/8 Pucharu Ligi  11  05  2014
1/8 B 12 30 Arsenal Klub Magnes  
1/8 Pucharu Ligi  17  05  2014
1/8 A 17 00 Sony Center Klatu CeDePe  
1/8 A 16 00 Stoki Dynamo Chojny      
1/8 A 18 00 Bartex The Reds  
1/8 A 15 00 Sułtani Lansu  Auto - Mark  
1/8 B 15 30 M.L. Elpro Zapomniane Smaki  

TERMINARZ….I….L I G A**
04.05.14r, 13:29

kol bois godz druzyna   1 druzyna   2 uwagi
2014 05 18 Niedziela
18 B 11 30 Auto - Mark Bartex  
21 A 12 00 Klub Magnes Arsenal  
21 A 14 00 The Reds Sułtani Lansu   
21 A 16 00 Zapomniane Smaki Stoki  
21 A 17 00 Klatu CeDePe Dynamo Chojny  
21     Gruby Benek Auto - Mark Walkower
26 A 13 00 Sony Center M.L. Elpro  
1/4 Pucharu Ligi  24  05  2014
1/4A A 14 00 1 8  
1/4B B 14 00 2 7  
1/4C A 16 00 3 6  
1/4D B 16 00 4 5  
1/2 Pucharu Ligi  24  05  2014
1/2E A 15 00 Zwycięzca meczu A Zwycięzca meczu B  
1/2F A 17 00 Zwycięzca meczu C Zwycięzca meczu D  
2014 05 25 Niedziela
15 A 16 00 Sony Center Klatu CeDePe  
18 A 17 00 The Reds Dynamo Chojny      
26 A 11 00 Sułtani Lansu  Arsenal  
26 A 12 00 Zapomniane Smaki Auto - Mark  
26 A 13 00 Stoki Klub Magnes  
26     Gruby Benek Klatu CeDePe Walkower
2014 05 31 Sobota
18 A 17 00 Zapomniane Smaki Klatu CeDePe  
20 A 15 00 Arsenal Dynamo Chojny      
24 A 14 00 Sułtani Lansu  Sony Center  

TERMINARZ….I….L I G A***
04.05.14r, 13:28

kol bois godz druzyna   1 druzyna   2 uwagi
2014 06 01 Niedziela
22 A 09 00 Sony Center Auto - Mark  
22 A 12 00 The Reds Klub Magnes  
22 A 13 00 M.L. Elpro Arsenal  
22 A 15 00 Stoki Bartex  
22     Gruby Benek Dynamo Chojny Walkower
2014 06 07 Sobota
25 A 14 00 The Reds Arsenal  
25 A 15 00 Dynamo Chojny     Auto - Mark  
25 A 16 00 Sułtani Lansu  M.L. Elpro  
25 A 17 00 Stoki Klatu CeDePe  
25     Sony Center Gruby Benek Walkower
2014 06 08 Niedziela
19 A 18 00 Klub Magnes Bartex  
22 A 15 00 Zapomniane Smaki Sułtani Lansu   
23 A 09 00 Sony Center Dynamo Chojny      
23 A 12 00 Stoki Auto - Mark  
23 A 14 00 Klatu CeDePe Arsenal  
23 A 16 00 M.L. Elpro Klub Magnes  
Finał Pucharu Ligi  14  06  2014
Fin G A 14 00 Zwyci.meczu E Zwyci.meczu F  
2014 06 15 Niedziela
14 A 09 00 Sony Center Arsenal  
24 A 12 00 M.L. Elpro Auto - Mark  
24 A 13 00 The Reds Stoki  
24 A 15 00 Klub Magnes Dynamo Chojny      
24 A 17 00 Klatu CeDePe Bartex  
24     Zapomniane Smaki Gruby Benek Walkower

TERMINARZ….I I….L I G A*
04.05.14r, 13:23

kol bois godz druzyna   1 druzyna   2 uwagi
2014 05 10 Sobota
21 B 15 00 Middleman KS Walkower  
21 B 16 00 Coko - Werk FC Orzech  
21 B 17 00 Glob Piękni i Bogaci  
21 B 18 00 Stora Enso R.D.Z i Sp.  
2014 05 11 Niedziela
22 A 13 00 Coko - Werk Middleman  
22 A 14 00 FC Orzech KS Walkower  
22 A 15 00 R.D.Z i Sp. Piękni i Bogaci  
22 A 16 00 Stora Enso Glob  
2014 05 17 Sobota
16 B 18 30 Piękni i Bogaci Stora Enso  
19 B 16 30 KS Walkower Glob  
19 B 17 30 Coko - Werk R.D.Z i Sp.  
2014 05 18 Niedziela
23 A 10 00 R.D.Z i Sp. Glob  
23 A 11 00 Coko - Werk KS Walkower  
23 A 15 00 FC Orzech Middleman  
23 B 16 30 Stora Enso Piękni i Bogaci  
2014 05 24 Sobota
18 B 15 00 Piękni i Bogaci Coko - Werk  
18 B 17 00 KS Walkower Stora Enso  
2014 05 25 Niedziela
24 A 09 00 Coko - Werk Glob  
24 A 10 00 R.D.Z i Sp. KS Walkower  
24 A 14 00 FC Orzech Piękni i Bogaci  
24 A 15 00 Stora Enso Middleman  

TERMINARZ….I I….L I G A**
04.05.14r, 13:23

 
kol bois godz druzyna   1 druzyna   2 uwagi
2014 05 31 Sobota
16 A 16 00 KS Walkower Coko - Werk  
2014 06 01 Niedziela
25 A 10 00 R.D.Z i Sp. Middleman  
25 A 11 00 FC Orzech Glob  
25 A 14 00 Coko - Werk Piękni i Bogaci  
25 A 16 00 Stora Enso KS Walkower  
2014 06 07 Sobota
27 B 14 30 Piękni i Bogaci KS Walkower  
27 B 15 30 R.D.Z i Sp. FC Orzech  
27 B 16 30 Glob Middleman  
27 B 17 30 Stora Enso Coko - Werk  
2014 06 08 Niedziela
26 A 10 00 R.D.Z i Sp. Coko - Werk  
26 A 11 00 Glob KS Walkower  
26 A 13 00 Piękni i Bogaci Middleman  
26 A 17 00 Stora Enso FC Orzech  
2014 06 15 Niedziela
28 A 10 00 KS Walkower Middleman  
28 A 11 00 FC Orzech Coko - Werk  
28 A 14 00 Piękni i Bogaci Glob  
28 A 16 00 R.D.Z i Sp. Stora Enso  

Planowany harmonogram rozgrywek Rundy Rewanżowej sezon 2013 - 2014
05.04.14r, 12:41

Planowany harmonogram rozgrywek Rundy Rewanżowej sezon 2013 - 2014
Lp. Data I Liga 13 kolejek  II  Liga 14 kolejek 
1 05 04 Sobota 14 kolejka 15 kolejka
2 06 04 Niedziela  15 kolejka 16 kolejka
3 12 04 Sobota 16 kolejka 17 kolejka
4 13 04 Niedziela  17 kolejka 18 kolejka
  19 04 Sobota Termin wolny Wielkanoc
  20 04 Niedziela 
5 26 04 Sobota 18 kolejka 19 kolejka
6 27 04 Niedziela  19 kolejka 20 kolejka
 
  03 05 Sobota Termin wolny weekend Majowy
  04 05 Niedziela 
7 10 05 Sobota Mecze zaległe 21 kolejka
8 11 05 Niedziela  20 kolejka 22 kolejka
9 17 05 Sobota Puchar I Ligi 1/8 Mecze zaległe
10 18 05 Niedziela  21 kolejka 23 kolejka
11 24 05 Sobota Puchar I Ligi 1/4 , 1/2 i Finał Mecze zaległe
12 25 05 Niedziela  22 kolejka 24 kolejka
13 31 05 Sobota Mecze zaległe Mecze zaległe
 
14 01 06 Niedziela  23 kolejka 25 kolejka
15 07 06 Sobota Mecze zaległe Mecze zaległe
16 08 06 Niedziela  24 kolejka 26 kolejka
17 14 06 Sobota 25 kolejka 27 kolejka
18 15 06 Niedziela  26 kolejka 28 kolejka
19 21 06 Sobota Termin wolny weekend Czerwcowy (Boże Ciało) ewentualnie można  rozegrać Puchar Ośrodka
20 22 06 Niedziela 
  26 06 Sobota Termin wolny wakacje
  27 06 Niedziela 
Puchar I Ligi  grają wszystkie drużyny I Ligi , 1/8 finału  pary  , 2 z 13 , 3 z 12 itd.. Według miejsc zajętych na koniec I rundy . 1/4 finału , pary ustalone w wyniku losowania , biorą w nim udział ,drużyna z 1 miejsca , zwyciązcy meczy 1/8 i jedna z przegranych z najlepszym bilansem bramkowym z meczy 1/8 ( w przypadku gdy więcej niż jedna drużyna będzie miała taki sam bilans bramkowy awansuje ta która była wyżej sklasyfikowana po I rundzie) . 1/2 finału zwycięzcy meczy 1/4 według drabinki zwA-zwD , zwB-zwC .Finał zwycięzcy meczy 1/2 finału. Za Puchar I Ligi drużyny nie ponoszą dodatkowej opłaty , jest on rozliczony z wpłat za rozgrywki ligowe i wynika z mniejszej ilości meczy spowodowanej brakiem 14 drużyny. Zwycięzca pucharu ma zagwarantowane miejsce z rozgrywkach o Super Puchar.
Puchar Ośrodka  mogą brać w nim udział  wszystkie drużyny tak I jak i II Ligi ale nie więcej niż 16 zespołów (decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty startowego), 1/8 finału  pary ustalone w wyniku losowania  . Od 1/4 finału drużyny grają w/g drabinki i tak zycięzca meczu A ze zwycięzcą meczu H , B-G , C-F , D-E . 1/2 finału, zycięzca meczu I ze zwycięzcą meczu L i  zycięzca meczu J ze zwycięzcą meczu K . Finał , zwycięzcy meczy 1/2 finału. Macze 1/8 finału rozgrywane będą 21 06 2014 Sobota a 1/4 , 1/2 i Finał 22 06 2014 Niedziela . Zwycięzca Pucharu zyskuje prawo do 50% rabatu na rozgrywki Ligowe w następnym sezonie oraz ma zagwarantowany udział w rozgrywkach o Super Puchar.

Super Puchar Podsumowanie
06.10.13r, 16:31
Zespół Stoki po remisie 1 do 1 w konkursie rzutów karnych (4-3) pokonał drużynę
Sony Center w finale Super Pucharu
Finał
Sony Center 1 (3) 1 (4) Stoki
             
1/2 Finału
Sony Center 5 2 Janis 
Stoki 2 1  Zapomniane Smaki    
EXTRA L I G A - PUCHAR LIGI Podsumowanie
06.10.13r, 16:25

 

Zespół Stoki po remisie 5 do 5 w konkursie rzutów karnych (3-2) pokonał drużynę
Sony Center w finale Pucharu Extra Ligi.

  Puchar  Ligi
8 2013 06 23 Niedziela FinA A 17 00 Sony Center 5(2) 5(3) Stoki Zycięztwo Stoki w Karnych
7 2013 06 23 Niedziela FinB A 16 00 KS Walkower 2 3 M.L. Elpro mecz nr.7
6 2013 06 23 Niedziela 1/2A B 15 00 Tylko Futbol 2 5 Stoki mecz nr.6
5 2013 06 23 Niedziela 1/2A A 15 00 Sony Center 7 4 Fajni .pl / Arsenal mecz nr.5
4 2013 06 22 Sobota 1/4 B 15 00 M.L. Elpro 2(0) 5(3) Stoki zweryf.  Walkower
3 2013 06 22 Sobota 1/4 mecz nr.3   Fajni .pl / Arsenal 3 0 Sułtani Lansu  Walkower
2 2013 06 22 Sobota 1/4 mecz nr.2   Tylko Futbol 3 0 MAZPOL - J§G Walkower
1 2013 06 22 Sobota 1/4 mecz nr.1   Sony Center 3 0 Dawor GSM / Famas Walkower

Sezon 2012-2013 Podsumowanie
06.10.13r, 16:08

SEZON   2012 - 2013
  Łódzka Extra Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
Mie. Nazwa Drużyny Run Zas Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis
1 Sony Center 1 7 22 85 41 44 5 2 0
2 Tylko Futbol 2 7 21 68 42 26 5 2 0
3 Fajni .pl / Arsenal 4 7 20 63 40 23 5 1 1
Łódzka I Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
Mie. Nazwa Drużyny Run Zas Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis
1 Zapomniane Smaki 1 8 18 76 32 44 4 2 2
2 Bartex 3 8 14 86 57 29 4 4 0
3 DB Schenker 5 8 13 84 82 2 4 3 1
Łódzka  I I Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
Mie. Nazwa Drużyny Run Zas Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis
1 Janis   24 56 87 53 34 18 4 2
2 Kome Fruta   24 51 100 60 40 16 5 3
3 KS Walkower   24 48 88 50 38 15 6 3

Sezon 2012-2013 Podsumowanie*
06.10.13r, 16:08

Król Strzelców
  Łódzka Extra Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
Mie. Bramki Nazwa Drużyny Imię Nazwisko
1 32 Sony Center MICHAŁ BRYL
2 24 Tylko Futbol Dawid Żbikowski
3 18 Fajni .pl / Arsenal Przemysław Jędraszczyk
Łódzka I Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
1 20 Dynamo Chojny     Dariusz Walędziak 
2 17 Zapomniane Smaki ROBERT PODKULIŃSKI
3 16 Bartex Przemysław Przybył
Łódzka  I I Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
1 38 KS Walkower Adam Chmielewski
2 19 Janis Jan  Stokłosa Jr
3 17 Piękni i Bogaci Marcin Danecki
Najlepszy Bramkarz
  Łódzka Extra Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
Mie. Bramki Nazwa Drużyny Imię Nazwisko
1 1,8 Sony Center PRZEMYSŁAW AMBROZIAK
2 2,0 Tylko Futbol Daniel Przeździęk
3 2,1 Fajni .pl / Arsenal Piotr Pawłowski
Łódzka I Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
1 1,5 Zapomniane Smaki MARIUSZ MICHALSKI
2 2,2 R.D.Z. Jakub Banasiak
3 2,3 Dynamo Chojny     Tomasz Walerysiak
Łódzka  I I Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
1 1,9 Glob Adam Motyl
2 2,1 KS Walkower Maciej Bajer
3 2,2 Janis Piotr Kujawiński

Sezon 2011-2012 podsumowanie
06.10.13r, 15:59

SEZON   2011 - 2012
  Łódzka Extra Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
Mie. Nazwa Drużyny Run Zas Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis
1 Sony Center 1 5 15 86 39 47 3 1 1
2 Balexim 2 5 15 68 50 18 3 0 2
3 Vangalen 5 5 14 71 55 16 4 0 1
Łódzka I Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
Mie. Nazwa Drużyny Run Zas Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis
1 Mal-Tap 1 5 17 89 43 46 4 1 0
2 Tylko Futbol 4 5 14 79 56 23 4 1 0
3 Stoki 3 5 12 73 48 25 3 2 0
Łódzka  I I Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
Mie. Nazwa Drużyny Run Zas Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis
1 Drink Team 2 5 17 88 42 46 4 0 1
2 Kiepscy 4 5 14 106 69 37 4 1 0
3 Afx-Alufinish 1 5 14 85 33 52 3 2 0
Łódzka I I I  Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
Mie. Nazwa Drużyny Run Zas Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis
1 MG 1 5 20 108 31 77 5 0 0
2 Klub Magnes 2 5 13 96 38 58 3 2 0
3 KS Walkower 3 5 12 99 38 61 3 2 0

Sezon 2011-2012 Podsumowanie*
06.10.13r, 15:58

Król Strzelców
  Łódzka Extra Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
Mie. Bramki Nazwa Drużyny Imię Nazwisko
1 23 Sułtani Lansu  Łukasz Witczak 
2 20 Sony Center ARKADIUSZ GOŁDYN
3 19 Sony Center Michał Bryl
Łódzka I Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
1 21 Stoki Czesław Karłat
2 18 Mal-Tap Krzysztof Rosiak
3 17 Mal-Tap Łukasz Chojecki
Łódzka  I I Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
1 30 Kiepscy Marek Czapliński
2 20 Kiepscy Mateusz Podsiedlik
3 11 Drink Team Stanisław Ogrodowicz
Łódzka I I I  Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
1 39 KS Walkower Adam Chmielewski
2 33 Klub Magnes Michał Wilczyński
3 26 MG ROBERT STOLARCZYK
Najlepszy Bramkarz
  Łódzka Extra Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
Mie. Średnia Nazwa Drużyny Imię Nazwisko
1 1,7 Sony Center PRZEMYSŁAW AMBROZIAK
2 2,4 Fajni .pl / Arsenal Piotr Pawłowski
3 2,4 Sułtani Lansu  Michał Grochocki
Łódzka I Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
1 2,1 Mal-Tap Robert Klimek
2 2,4 Stoki Łukasz Fidos
3 2,5 Dynamo Chojny Tomasz Walerysiak
Łódzka  I I Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
1 1,6 Drink Team Przemysław Pacholuk
2 1,9 Alu Finish Leszek Niezborała
3 2,4 Glob Adam Motyl
Łódzka I I I  Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
1 1,5 Janis Piotr Kujawiński
2 1,8 Klub Magnes Jarosław Wieteska
3 1,9 KS Walkower Maciej Bajer