Dzisiaj jest Sobota 20 grudnia 2014 r. imieniny Bogumiły, Dominika, Zefiryna | Stronę odwiedzono: 323591 razy, Dzisiaj: 31 krotnie | aktualnie ogląda stronę: 1 osoba

OPSiR Animator

Ośrodek Promocji Sportu i Rekreacji

Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
rozgrywki na sztucznej trawie Łódź ul.Czajkowskiego 14
Następna kolejka

Ostatnia kolejka

Dane do kontaktu

telefon: 881 49 77 23
e-mail: biuro@opsir.eu
e-mail: przemek@opsir.eu

Liga Halowa 2014-2015
22.11.14r, 01:48

Liga Halowa

Hala Anilana ul. Sobolowa 1

Mecze 2 x 18 minut

Wpisowe 1200zł (dla drużyn grających w OPSiR ANimator 100zł rabatu!)

ZAPISY: nr tel.: (+48) 512769030 lub mail: malweelodz@gmail.com

Szczegóły: Facebook: "Liga Halowa K+M Sport im. Macieja Brauna"

 

Klasyfikacje: Król Strzelców
22.11.14r, 01:48

Mie. Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
1 Nowak  Alan Dynamo Chojny 21 10
2 Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 17 9
3 Podkuliński Robert Zapomniane Smaki 14 9
4 Podlecki Marcin Middleman 12 12
5 Gołdyn Arkadiusz Bez Nazwy 9 7
Witczak  Łukasz Sułtani Lansu  9 11
6 ANDRZEJCZAK DAWID FC Orzech 8 7
Nowicki Przemysław Middleman 8 7
Kujawiak Sławomir Glob 8 9
7 Herian Tomasz M.L. Elpro 7 6
BRYL MICHAŁ Bez Nazwy 7 6
Grochulski Tomasz Piękni i Bogaci 7 8
Szczęsny Grzegorz Sułtani Lansu  7 8
Walędziak  Dariusz Dynamo Chojny 7 10
8 Stępniak Sebastian Fajni.pl 6 8
Modro Piotr Sułtani Lansu  6 9
9 Jaliński Rafał Fajni.pl 5 5
Witczak Kamil Glob 5 6
Stępniak Krzysztof Fajni.pl 5 8
10 Lewicki Paweł Fajni.pl 4 5
Wilmański Piotr NGSide.com 4 5
JEZIERSKI DAWID FC Orzech 4 6
Krzemiński Daniel M.L. Elpro 4 6
Pietrzak Tomasz NGSide.com 4 6
Heinzel Grzegorz Bez Nazwy 4 6
Milczarek Grzegorz Piękni i Bogaci 4 7
Danilczyk Szymon R.D.Z. i Sp. 4 7
Wurch Michał R.D.Z. i Sp. 4 7
Danecki Marcin Piękni i Bogaci 4 8
SALAMON MARCIN FC Orzech 4 9
LEWANDOWSKI MARCIN M.L. Elpro 4 9
Durka Michał Bez Nazwy 4 9
Czekalski Stanisław Dynamo Chojny 4 10
Chmielewski Radosław Zapomniane Smaki 4 10
11 Kołodziejski Przemysław Sułtani Lansu  3 2
Smolarski Mikołaj Fajni.pl 3 4
Klein Dominik Glob 3 4
Sułek Łukasz Sułtani Lansu  3 4
Erdman Tomasz Arsenal 3 5
Lewiński Michał M.L. Elpro 3 6
Lipiński Maciej R.D.Z. i Sp. 3 7
Pluta  Michał Fajni.pl 3 8
FILIPEK PIOTR M.L. Elpro 3 8

Klasyfikacje: Najlepszy Bramkarz
22.11.14r, 01:48

Mie. Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
1 Bogdan Mariusz Sułtani Lansu  1,17 7 6
2 AMBROZIAK PRZEMYSŁAW Bez Nazwy 1,57 11 7
3 Michalski Mariusz Zapomniane Smaki 2,14 15 7
4 Pluta  Przemysaw Fajni.pl 2,50 15 6
5 Wilmański Piotr M.L. Elpro 3,00 24 8
6 Nowik Sebastian NGSide.com 3,33 20 6
7 Walerysiak Tomasz Dynamo Chojny 3,63 29 8
8 Banasiak Jakub R.D.Z. i Sp. 3,86 27 7

Klasyfikacje: Najlepszy Zawodnik
22.11.14r, 01:47

Mie. Nazwisko Imię Zespół Punkty Mecze Rozegrane
1 Witczak  Łukasz Sułtani Lansu  32,0 11
2 Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 28,0 9
3 Nowak  Alan Dynamo Chojny 26,5 10
4 Modro Piotr Sułtani Lansu  23,0 9
5 Podkuliński Robert Zapomniane Smaki 20,0 9
Szczęsny Grzegorz Sułtani Lansu  20,0 8
6 Pietrzak Sebastian Sułtani Lansu  19,0 11
Piasny  Grzegorz Sułtani Lansu  19,0 10
7 Chmielewski Radosław Zapomniane Smaki 17,0 10
8 Kozłowski Marcin Arsenal 16,0 11
9 Jędraszczyk Przemysław Arsenal 15,0 11
Szczepaniak  Paweł Zapomniane Smaki 15,0 11
Wałecki Grzegorz Sułtani Lansu  15,0 10
Gołdyn Arkadiusz Bez Nazwy 15,0 7
10 SALAMON MARCIN FC Orzech 14,0 9
Kołodziej Tomasz Sułtani Lansu  14,0 8
Karbowiak Arkadiusz Sułtani Lansu  14,0 8
ANDRZEJCZAK DAWID FC Orzech 14,0 7
BRYL MICHAŁ Bez Nazwy 14,0 6
11 Czekalski Stanisław Dynamo Chojny 13,5 10
12 Gożdzik Andrzej Bez Nazwy 13,0 10
JANISZEWSKI PAWEŁ Bez Nazwy 13,0 10
Durka Michał Bez Nazwy 13,0 9
13 Podlecki Marcin Middleman 12,0 12
RADTKE TOMASZ Bez Nazwy 12,0 10
DUBIS ADAM FC Orzech 12,0 9
Świątek Tomasz Sułtani Lansu  12,0 8
14 Walędziak  Dariusz Dynamo Chojny 11,5 10
15 Szubka Tomasz Arsenal 11,0 11
Zawadzki Robert Arsenal 11,0 11
TRZEPAŁKOWSKI ARTUR FC Orzech 11,0 8
16 Nowacki Dariusz Zapomniane Smaki 10,0 11
Gawłowski Mariusz Zapomniane Smaki 10,0 10
17 Brzozowski Radosław NGSide.com 9,5 9
Kujawiak Sławomir Glob 9,5 9
18 Łuczak Robert Arsenal 9,0 10
Gogolewski Mariusz Zapomniane Smaki 9,0 10
Łukasik Robert Bez Nazwy 9,0 10
Piechota Andrzej Arsenal 9,0 9
PIEKAREK PRZEMYSŁAW FC Orzech 9,0 8

Klasyfikacje: Najwięcej Asyst
22.11.14r, 01:47

Mie. Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
1 Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 7 9
2 Modro Piotr Sułtani Lansu  6 9
Witczak  Łukasz Sułtani Lansu  6 11
Podlecki Marcin Middleman 6 12
3 Stępniak Krzysztof Fajni.pl 5 8
Czekalski Stanisław Dynamo Chojny 5 10
Nowak  Alan Dynamo Chojny 5 10
Chmielewski Radosław Zapomniane Smaki 5 10
4 BRYL MICHAŁ Bez Nazwy 4 6
Brzozowski Radosław NGSide.com 4 9
5 Witczak Kamil Glob 3 6
ANDRZEJCZAK DAWID FC Orzech 3 7
Nowicki Przemysław Middleman 3 7
Gołdyn Arkadiusz Bez Nazwy 3 7
Kimel Dominik Arsenal 3 8
Danecki Marcin Piękni i Bogaci 3 8
Karbowiak Arkadiusz Sułtani Lansu  3 8
Jaszczura Marcin Dynamo Chojny 3 10
Kozłowski Marcin Arsenal 3 11
Szczepaniak  Paweł Zapomniane Smaki 3 11
6 Lewicki Paweł Fajni.pl 2 5
Zagier Sebastian M.L. Elpro 2 5
Jankowski Jakub Piękni i Bogaci 2 5
Krzemiński Daniel M.L. Elpro 2 6
Stępniak Sebastian Fajni.pl 2 8
Klonowski Marcin Glob 2 8
Szczęsny Grzegorz Sułtani Lansu  2 8
Piechota Andrzej Arsenal 2 9
DUBIS ADAM FC Orzech 2 9
Kujawiak Sławomir Glob 2 9
Rosiak Jakub R.D.Z. i Sp. 2 9
Różański Łukasz R.D.Z. i Sp. 2 9
Durka Michał Bez Nazwy 2 9
Ufnalski  Maciej Dynamo Chojny 2 10
Ufnalski  Piotr Dynamo Chojny 2 10
RUBNIKOWICZ ADAM M.L. Elpro 2 10
Gawłowski Mariusz Zapomniane Smaki 2 10
JANISZEWSKI PAWEŁ Bez Nazwy 2 10
Jędraszczyk Przemysław Arsenal 2 11

Klasyfikacje: Król Strzelców*
22.11.14r, 01:46

Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
Erdman Tomasz Arsenal 3 5
Jędraszczyk Przemysław Arsenal 3 11
Kozłowski Marcin Arsenal 3 11
Gołdyn Ireneusz Arsenal 2 2
Kozulak Mariusz Arsenal 2 3
Gołdyn Robert Arsenal 2 10
Kimel Dominik Arsenal 1 8
Krokos Bartłomiej Arsenal 1 9
Piechota Andrzej Arsenal 1 9
Szubka Tomasz Arsenal 1 11
Zawadzki Robert Arsenal 1 11
Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
Gołdyn Arkadiusz Bez Nazwy 9 7
BRYL MICHAŁ Bez Nazwy 7 6
Heinzel Grzegorz Bez Nazwy 4 6
Durka Michał Bez Nazwy 4 9
Gożdzik Andrzej Bez Nazwy 3 10
Cyrajewski Mariusz Bez Nazwy 2 8
JANISZEWSKI PAWEŁ Bez Nazwy 2 10
RADTKE TOMASZ Bez Nazwy 2 10
JANISZEWSKI Tomasz Bez Nazwy 1 4
Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
Nowak  Alan Dynamo Chojny 21 10
Walędziak  Dariusz Dynamo Chojny 7 10
Czekalski Stanisław Dynamo Chojny 4 10
Jaszczura Marcin Dynamo Chojny 3 10
Adamowicz Michał Dynamo Chojny 2 10
Ufnalski  Maciej Dynamo Chojny 2 10
Chorąży  Rafał Dynamo Chojny 1 2
Ufnalski  Piotr Dynamo Chojny 1 10

Klasyfikacje: Król Strzelców**
22.11.14r, 01:46

Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
Stępniak Sebastian Fajni.pl 6 8
Jaliński Rafał Fajni.pl 5 5
Stępniak Krzysztof Fajni.pl 5 8
Lewicki Paweł Fajni.pl 4 5
Smolarski Mikołaj Fajni.pl 3 4
Pluta  Michał Fajni.pl 3 8
Krasowiak Paweł Fajni.pl 2 1
Kosmala Dominik Fajni.pl 1 2
Pieczora Jakub Fajni.pl 1 5
Liszewski Dariusz Fajni.pl 1 6
Lisiecki Wojciech Fajni.pl 1 8
Pieczora Marcin Fajni.pl 1 9
Zommer Robert Fajni.pl 1 9
Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
ANDRZEJCZAK DAWID FC Orzech 8 7
JEZIERSKI DAWID FC Orzech 4 6
SALAMON MARCIN FC Orzech 4 9
TRZEPAŁKOWSKI ARTUR FC Orzech 2 8
RÓŻYCKI DOMINIK FC Orzech 1 2
KWIATKOWSKI MARCIN FC Orzech 1 7
ŁAZARCZYK KRZYSZTOF FC Orzech 1 7
PIEKAREK PRZEMYSŁAW FC Orzech 1 8
DUBIS ADAM FC Orzech 1 9
Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
Kujawiak Sławomir Glob 8 9
Witczak Kamil Glob 5 6
Klein Dominik Glob 3 4
Roliński Tomasz Glob 2 4
Klonowski Marcin Glob 2 8
Kozłowski Rafał Glob 1 4
Matusiak Cezary Glob 1 6
Olczak Adam Glob 1 7
Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
Herian Tomasz M.L. Elpro 7 6
Krzemiński Daniel M.L. Elpro 4 6
LEWANDOWSKI MARCIN M.L. Elpro 4 9
Lewiński Michał M.L. Elpro 3 6
FILIPEK PIOTR M.L. Elpro 3 8
Gossa Sebastian M.L. Elpro 2 2
Pokorski Michał M.L. Elpro 2 7
RUBNIKOWICZ ADAM M.L. Elpro 2 10
Zagier Sebastian M.L. Elpro 1 5

Klasyfikacje: Król Strzelców***
22.11.14r, 01:46

Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
Podlecki Marcin Middleman 12 12
Nowicki Przemysław Middleman 8 7
Gutowski Tomasz Middleman 3 9
Szuba Tomasz Middleman 1 2
Walczak Kacper Middleman 1 5
Stegliński Marek Middleman 1 8
Michalski Arkadiusz Middleman 1 10
Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
Wilmański Piotr NGSide.com 4 5
Pietrzak Tomasz NGSide.com 4 6
Musiał Łukasz NGSide.com 2 9
Misiak Szymon NGSide.com 1 1
Szymczak Mariusz NGSide.com 1 3
Bulzacki Paweł NGSide.com 1 4
Nowak Filip NGSide.com 1 4
Wdowczyk Grzegorz NGSide.com 1 4
Gawron Tomasz NGSide.com 1 4
Świderek Piotr NGSide.com 1 7
Brzozowski Radosław NGSide.com 1 9
Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
Grochulski Tomasz Piękni i Bogaci 7 8
Milczarek Grzegorz Piękni i Bogaci 4 7
Danecki Marcin Piękni i Bogaci 4 8
Kazimierczak Oskar Piękni i Bogaci 2 5
Danecki Maciej Piękni i Bogaci 2 6
Siuta Wojciech Piękni i Bogaci 1 2
Jaraczewski Bartosz Piękni i Bogaci 1 4
Konarzewski Maciej Piękni i Bogaci 1 4
Budynek Krzysztof Piękni i Bogaci 1 9
Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
Danilczyk Szymon R.D.Z. i Sp. 4 7
Wurch Michał R.D.Z. i Sp. 4 7
Lipiński Maciej R.D.Z. i Sp. 3 7
Rosiak Jakub R.D.Z. i Sp. 3 9
Różański Łukasz R.D.Z. i Sp. 3 9
Gola Jakub R.D.Z. i Sp. 2 5
Janiak Marcin R.D.Z. i Sp. 2 8
Kacprzak Konrad R.D.Z. i Sp. 2 10
Urbanek Tomasz R.D.Z. i Sp. 1 3
Banasiak Jakub R.D.Z. i Sp. 1 8

Klasyfikacje: Król Strzelców****
22.11.14r, 01:45

Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
Witczak  Łukasz Sułtani Lansu  9 11
Szczęsny Grzegorz Sułtani Lansu  7 8
Modro Piotr Sułtani Lansu  6 9
Kołodziejski Przemysław Sułtani Lansu  3 2
Sułek Łukasz Sułtani Lansu  3 4
Kołodziej Tomasz Sułtani Lansu  3 8
Piasny  Grzegorz Sułtani Lansu  3 10
Klimczak Łukasz Sułtani Lansu  2 4
Karbowiak Arkadiusz Sułtani Lansu  2 8
Pietrzak Sebastian Sułtani Lansu  2 11
Gertner Piotr Sułtani Lansu  1 3
Świątek Tomasz Sułtani Lansu  1 8
Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 17 9
Podkuliński Robert Zapomniane Smaki 14 9
Chmielewski Radosław Zapomniane Smaki 4 10
Szczepaniak  Paweł Zapomniane Smaki 2 11
Sowiński  Sebastian Zapomniane Smaki 1 4
Żurek Marcin Zapomniane Smaki 1 6
Warda Witold Zapomniane Smaki 1 7
Wawrzyniak Tomasz Zapomniane Smaki 1 9
Gogolewski Mariusz Zapomniane Smaki 1 10

Klasyfikacje: Najlepszy Bramkarz*
22.11.14r, 01:45

Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
Pawłowski Piotr Arsenal 3,50 14 4
Komar Rafał Arsenal 0,00 0 2
Niezborała Leszek Arsenal 2,00 4 2
Krokos Bartłomiej Arsenal 1,00 1 1
Okupski Wojciech Arsenal 2,00 2 1
Fedyn Piotr Arsenal 3,00 3 1
Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
AMBROZIAK PRZEMYSŁAW Bez Nazwy 1,57 11 7
Pytka Mariusz Bez Nazwy 2,33 7 3
Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
Walerysiak Tomasz Dynamo Chojny 3,63 29 8
Kamiński Rafał Dynamo Chojny 3,00 3 1
Krych  Michał Dynamo Chojny 3,00 3 1
Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
Pluta  Przemysaw Fajni.pl 2,50 15 6
Kacprzy Dariusz Fajni.pl 4,50 18 4
Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
Trzeżwiński  Jacek FC Orzech 1,20 6 5
RÓŻYCKI DOMINIK FC Orzech 2,00 4 2
PIEKAREK PRZEMYSŁAW FC Orzech 2,00 2 1
SZMIGIREWICZ MIROSŁAW FC Orzech 4,00 4 1
Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
Olczak Adam Glob 2,33 7 3
Grabski Maciej Glob 2,67 8 3
Frąckiewicz Szymon Glob 6,50 13 2
Zachariasz Wojciech Glob 5,00 5 1
Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
Wilmański Piotr M.L. Elpro 3,00 24 8
Jakubiak Arkadiusz M.L. Elpro 3,00 6 2
Pokorski Dominik M.L. Elpro 2,00 2 1
LEWANDOWSKI MARCIN M.L. Elpro 3,00 3 1
Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
Bilichowski Piotr Middleman 5,60 28 5
Wójcik Michał Middleman 4,50 9 2
Brzozowski Paweł Middleman 5,00 5 1

Klasyfikacje: Najlepszy Bramkarz**
22.11.14r, 01:45

Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
Nowik Sebastian NGSide.com 3,33 20 6
Fabjanowski Kamil NGSide.com 1,00 1 1
Cieplucha Michał NGSide.com 6,00 6 1
Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
Pacuk Patryk Piękni i Bogaci 2,60 13 5
Marczewski Michał Piękni i Bogaci 3,50 7 2
Danecki Maciej Piękni i Bogaci 4,00 4 1
Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
Banasiak Jakub R.D.Z. i Sp. 3,86 27 7
Kowalski Grzegorz R.D.Z. i Sp. 5,00 10 2
Gleń Jarosław R.D.Z. i Sp. 2,00 2 1
Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
Bogdan Mariusz Sułtani Lansu  1,17 7 6
Kosmalski Piotr Sułtani Lansu  0,60 3 5
Nazwisko Imię Zespół Średnia Bramek na mecz Stracone Bramki Rozegrane Mecze
Michalski Mariusz Zapomniane Smaki 2,14 15 7
Kamiński  Dominik Zapomniane Smaki 2,00 8 4

Klasyfikacje: Najwięcej Asyst*
22.11.14r, 01:44

Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
Kimel Dominik Arsenal 3 8
Kozłowski Marcin Arsenal 3 11
Piechota Andrzej Arsenal 2 9
Jędraszczyk Przemysław Arsenal 2 11
Łuczak Robert Arsenal 1 10
Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
BRYL MICHAŁ Bez Nazwy 4 6
Gołdyn Arkadiusz Bez Nazwy 3 7
Durka Michał Bez Nazwy 2 9
JANISZEWSKI PAWEŁ Bez Nazwy 2 10
Cyrajewski Mariusz Bez Nazwy 1 8
Gożdzik Andrzej Bez Nazwy 1 10
RADTKE TOMASZ Bez Nazwy 1 10
Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
Czekalski Stanisław Dynamo Chojny 5 10
Nowak  Alan Dynamo Chojny 5 10
Jaszczura Marcin Dynamo Chojny 3 10
Ufnalski  Maciej Dynamo Chojny 2 10
Ufnalski  Piotr Dynamo Chojny 2 10
Adamowicz Michał Dynamo Chojny 1 10
Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
Stępniak Krzysztof Fajni.pl 5 8
Lewicki Paweł Fajni.pl 2 5
Stępniak Sebastian Fajni.pl 2 8
Smolarski Mikołaj Fajni.pl 1 4
Jaliński Rafał Fajni.pl 1 5
Liszewski Dariusz Fajni.pl 1 6
Lisiecki Wojciech Fajni.pl 1 8
Pluta  Przemysaw Fajni.pl 1 8

Klasyfikacje: Najwięcej Asyst**
22.11.14r, 01:44

Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
ANDRZEJCZAK DAWID FC Orzech 3 7
DUBIS ADAM FC Orzech 2 9
ŁAZARCZYK KRZYSZTOF FC Orzech 1 7
PIEKAREK PRZEMYSŁAW FC Orzech 1 8
SALAMON MARCIN FC Orzech 1 9
Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
Witczak Kamil Glob 3 6
Klonowski Marcin Glob 2 8
Kujawiak Sławomir Glob 2 9
Klein Dominik Glob 1 4
Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
Zagier Sebastian M.L. Elpro 2 5
Krzemiński Daniel M.L. Elpro 2 6
RUBNIKOWICZ ADAM M.L. Elpro 2 10
Herian Tomasz M.L. Elpro 1 6
Pokorski Michał M.L. Elpro 1 7
LEWANDOWSKI MARCIN M.L. Elpro 1 9
Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
Podlecki Marcin Middleman 6 12
Nowicki Przemysław Middleman 3 7
Brzozowski Paweł Middleman 1 7
Stegliński Marek Middleman 1 8
Bilichowski Piotr Middleman 1 10
Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
Brzozowski Radosław NGSide.com 4 9
Nowak Filip NGSide.com 1 4
Gawron Tomasz NGSide.com 1 4
Wilmański Piotr NGSide.com 1 5
Pietrzak Tomasz NGSide.com 1 6
Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
Danecki Marcin Piękni i Bogaci 3 8
Jankowski Jakub Piękni i Bogaci 2 5
Danecki Maciej Piękni i Bogaci 1 6
Budynek Krzysztof Piękni i Bogaci 1 9
Kołodziejczyk Marcin Piękni i Bogaci 1 9

Klasyfikacje: Najwięcej Asyst***
22.11.14r, 01:38

Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
Rosiak Jakub R.D.Z. i Sp. 2 9
Różański Łukasz R.D.Z. i Sp. 2 9
Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
Modro Piotr Sułtani Lansu  6 9
Witczak  Łukasz Sułtani Lansu  6 11
Karbowiak Arkadiusz Sułtani Lansu  3 8
Szczęsny Grzegorz Sułtani Lansu  2 8
Kołodziejski Przemysław Sułtani Lansu  1 2
Gertner Piotr Sułtani Lansu  1 3
Sułek Łukasz Sułtani Lansu  1 4
Piasny  Grzegorz Sułtani Lansu  1 10
Nazwisko Imię Zespół Asysty Mecze Rozegrane
Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 7 9
Chmielewski Radosław Zapomniane Smaki 5 10
Szczepaniak  Paweł Zapomniane Smaki 3 11
Gawłowski Mariusz Zapomniane Smaki 2 10
Gniadek  Piotr Zapomniane Smaki 1 2
Sowiński  Sebastian Zapomniane Smaki 1 4
Piwoński Tomasz Zapomniane Smaki 1 8

SEZON 2014-2015 RUNDA JESIENNA
16.11.14r, 13:43

Dzisiaj (16.11.2014) o godzinie 12.55 zabrzmiał ostatni gwizdek rundy Jesiennej.

Mecze nie rozegrane zostają przełożone na rundę Wiosenną.

Rozpoczęcie rundy Wiosennej 11-12 Kwietnia 2015.

Dwa mecze drużyn Glob i NGSide.com zostaną rozegrane 28 i 29 Marca 2015.

W pierwszy weekend Kwietna  przypadają święta Wielkiej Nocy dlatego 4 i 5 Kwietnia 2015 nie gramy.

 

Tabela I Ligi - Łódzkiej Ligi Szóstek Piłkarskich
16.11.14r, 13:43

TABELA    PO ROZEGRANIU RUNDY JESIENNEJ
I Liga
Mie. Nazwa Drużyny Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis Walko
1 Sułtani Lansu  11 30 45 10 35 10 1 0 0
2 Bez Nazwy 11 28 38 22 16 9 1 1 0
3 Zapomniane Smaki 11 21 43 24 19 7 4 0 0
4 FC Orzech 11 19 27 18 9 6 4 1 0
5 Dynamo Chojny 10 17 42 35 7 5 3 2 0
6 Fajni.pl 12 16 33 37 -4 5 6 1 1
7 M.L. Elpro 12 16 31 36 -5 5 6 1 0
8 Arsenal 11 14 20 24 -4 4 5 2 0
9 Piękni i Bogaci 10 12 23 30 -7 4 6 0 0
10 NGSide.com 9 10 21 27 -6 3 5 1 0
11 R.D.Z. i Sp. 11 10 25 42 -17 3 7 1 1
12 Glob 9 9 23 33 -10 3 6 0 0
13 Middleman 12 3 27 60 -33 1 11 0 0
14 XXX 0 0 0 0 0 0 0 0 0
I Liga,  zespoły  grają Każdy z Każdym mecz i rewanż ( 26 meczy)

Mecze przełożone na wiosnę
16.11.14r, 13:41

Mecze przełożone na wiosnę
5     Glob Bez Nazwy 28 - 29 Marzec 2015
8     NGSide.com Dynamo Chojny
10     NGSide.com Piękni i Bogaci
13     Glob Sułtani Lansu 
3     Glob R.D.Z. i Sp. 11.04.2015
13     FC Orzech Dynamo Chojny
13     Zapomniane Smaki Piękni i Bogaci
3     NGSide.com Arsenal

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator / LISTOPAD
16.11.14r, 13:14

data kolej drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2014 11 16 Niedziela 13 NGSide.com 1 5 Bez Nazwy  
2014 11 16 Niedziela 13 Arsenal 1 1 R.D.Z. i Sp.  
2014 11 16 Niedziela 13 Middleman 1 5 Fajni.pl  
2014 11 15 Sobota 11 NGSide.com 2 4 R.D.Z. i Sp.  
2014 11 15 Sobota 12 Glob 2 4 M.L. Elpro  
2014 11 15 Sobota 8 Arsenal 1 3 Sułtani Lansu   
2014 11 15 Sobota 7 Sułtani Lansu  1 2 Bez Nazwy  
2014 11 15 Sobota 8 Middleman 1 5 Piękni i Bogaci  
2014 11 15 Sobota 12 Dynamo Chojny 7 2 Fajni.pl  
2014 11 15 Sobota 8 FC Orzech 2 1 Zapomniane Smaki  
2014 11 11 Wtorek 5 FC Orzech 3 1 M.L. Elpro  
2014 11 11 Wtorek 5 Sułtani Lansu  3 1 Dynamo Chojny  
2014 11 11 Wtorek 5 Piękni i Bogaci 2 6 Fajni.pl  
2014 11 11 Wtorek 5 Zapomniane Smaki 8 2 R.D.Z. i Sp.  
2014 11 09 Niedziela 10 Arsenal 2 0 Zapomniane Smaki  
2014 11 09 Niedziela 12 Piękni i Bogaci 4 6 Bez Nazwy  
2014 11 09 Niedziela 12 Sułtani Lansu  6 1 R.D.Z. i Sp.  
2014 11 08 Sobota 11 Arsenal 0 0 Fajni.pl  
2014 11 08 Sobota 11 Middleman 6 9 Dynamo Chojny  
2014 11 08 Sobota 11 Zapomniane Smaki 7 3 M.L. Elpro  
2014 11 08 Sobota 11 FC Orzech 1 4 Sułtani Lansu   

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator / PAŹDZIERNIK
09.11.14r, 13:10

2014 10 26 Niedziela 12 Arsenal 4 2 Middleman  
2014 10 26 Niedziela 12 NGSide.com 1 1 FC Orzech  
2014 10 26 Niedziela 8 Fajni.pl 1 4 M.L. Elpro  
2014 10 26 Niedziela 8 R.D.Z. i Sp. 1 4 Bez Nazwy  
2014 10 25 Sobota 3 FC Orzech 0 2 Bez Nazwy  
2014 10 25 Sobota 1 NGSide.com 0 5 Sułtani Lansu   
2014 10 25 Sobota 3 Middleman 1 3 M.L. Elpro  
2014 10 25 Sobota 3 Zapomniane Smaki 6 1 Fajni.pl  
2014 10 25 Sobota 11 Glob 0 1 Piękni i Bogaci  
2014 10 19 Niedziela 9 Arsenal 2 0 M.L. Elpro  
2014 10 19 Niedziela 9 Middleman 2 3 Bez Nazwy  
2014 10 19 Niedziela 9 Zapomniane Smaki 5 2 Dynamo Chojny  
2014 10 19 Niedziela 9 Piękni i Bogaci 1 3 Sułtani Lansu   
2014 10 19 Niedziela 9 Glob 1 6 Fajni.pl  
2014 10 19 Niedziela 9 FC Orzech 3 0 R.D.Z. i Sp.  
2014 10 18 Sobota 10 Dynamo Chojny 4 4 Bez Nazwy  
2014 10 18 Sobota 10 Fajni.pl 6 2 R.D.Z. i Sp.  
2014 10 18 Sobota 10 Sułtani Lansu  4 1 M.L. Elpro  
2014 10 18 Sobota 10 Middleman 7 4 Glob  
2014 10 12 Niedziela 7 Middleman 1 5 FC Orzech  
2014 10 12 Niedziela 7 Arsenal 2 3 Glob  
2014 10 12 Niedziela 7 Dynamo Chojny 5 3 R.D.Z. i Sp.  
2014 10 12 Niedziela 7 Piękni i Bogaci 4 3 M.L. Elpro  
2014 10 12 Niedziela 7 NGSide.com 2 6 Zapomniane Smaki  
2014 10 11 Sobota 1 R.D.Z. i Sp. 3 4 M.L. Elpro  
2014 10 11 Sobota 1 Fajni.pl 3 5 Bez Nazwy  
2014 10 11 Sobota 1 Middleman 2 6 Zapomniane Smaki  
2014 10 05 Niedziela 6 NGSide.com 2 4 Glob  
2014 10 05 Niedziela 6 Arsenal 1 6 FC Orzech  
2014 10 05 Niedziela 6 Zapomniane Smaki 0 2 Bez Nazwy  
2014 10 05 Niedziela 6 Dynamo Chojny 3 3 M.L. Elpro  
2014 10 05 Niedziela 6 Sułtani Lansu  5 1 Fajni.pl  
2014 10 05 Niedziela 6 Piękni i Bogaci 1 4 R.D.Z. i Sp.  
2014 10 04 Sobota 5 NGSide.com 5 1 Middleman  

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator / WRZESIEŃ 2014
09.11.14r, 13:09

data kolej drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2014 09 28 Niedziela 4 Arsenal 2 4 Bez Nazwy  
2014 09 28 Niedziela 4 Glob 4 5 Dynamo Chojny  
2014 09 28 Niedziela 4 NGSide.com 5 1 M.L. Elpro  
2014 09 28 Niedziela 4 Zapomniane Smaki 0 4 Sułtani Lansu   
2014 09 28 Niedziela 4 FC Orzech 1 2 Fajni.pl  
2014 09 28 Niedziela 4 Middleman 2 4 R.D.Z. i Sp.  
2014 09 27 Sobota 2 FC Orzech 3 2 Piękni i Bogaci  
2014 09 27 Sobota 2 Arsenal 2 5 Dynamo Chojny  
2014 09 27 Sobota 2 NGSide.com 3 0 Fajni.pl  
2014 09 27 Sobota 2 Glob 2 4 Zapomniane Smaki  
2014 09 27 Sobota 2 Bez Nazwy 1 4 M.L. Elpro  
2014 09 21 Niedziela 2 Middleman 1 7 Sułtani Lansu   
2014 09 21 Niedziela X Piękni i Bogaci 3 1 Dynamo Chojny  
2014 09 20 Sobota 1 Arsenal 3 0 Piękni i Bogaci  
2014 09 20 Sobota 1 FC Orzech 2 3 Glob  

TERMINARZ….I….L I G A**
16.10.14r, 22:56

kol bois godz druzyna   1 druzyna   2 uwagi

2014 11 08 Sobota
11 A 15 00 Arsenal Fajni.pl  
11 A 16 00 Zapomniane Smaki M.L. Elpro  
11 B 14 30 Middleman Dynamo Chojny  
11 B 16 30 FC Orzech Sułtani Lansu   
10 B 15 30 NGSide.com Piękni i Bogaci Zmiana Meczu
3 A 17 00 Glob R.D.Z. i Sp.  
2014 11 09 Niedziela
10 A 09 00 Arsenal Zapomniane Smaki  
12 A 10 00 Glob M.L. Elpro  
12 A 11 00 Dynamo Chojny Fajni.pl  
12 A 12 00 NGSide.com FC Orzech  
12 B 09 30 Piękni i Bogaci Bez Nazwy  
12 B 10 30 Arsenal Middleman  
12 B 11 30 Sułtani Lansu  R.D.Z. i Sp.  
2014 11 11   Wtorek
3 A 10 00 NGSide.com Arsenal  
5 A 11 00 Glob Bez Nazwy  
5 A 12 00 Sułtani Lansu  Dynamo Chojny  
5 A 13 00 Piękni i Bogaci Fajni.pl  
5 A 14 00 Zapomniane Smaki R.D.Z. i Sp.  
5 A 15 00 FC Orzech M.L. Elpro  
2014 11 15 Sobota
11 A 14 00 NGSide.com R.D.Z. i Sp.  
7 A 15 00 Sułtani Lansu  Bez Nazwy  
8 A 16 00 FC Orzech Zapomniane Smaki  
2014 11 16 Niedziela
13 A 09 00 NGSide.com Bez Nazwy  
13 A 10 00 Arsenal R.D.Z. i Sp.  
13 A 11 00 Zapomniane Smaki Piękni i Bogaci  
13 B 09 30 FC Orzech Dynamo Chojny  
13 B 10 30 Glob Sułtani Lansu   
13 B 11 30 Middleman Fajni.pl  

Chłodnik Widzewski
23.09.14r, 10:56

Chłodnik Widzewski
23.09.14r, 10:54

Chłodnik Widzewski
23.09.14r, 10:53

SEZON 2014 - 2015
22.09.14r, 13:56

 

Z oporami, ale inauguracja sezonu 2014-2015 ruszyła.
W następny weekend tj. 27-28.09.2014 do rozgrywek przystąpią pozostałe zespoły.
Terminarz na bieżącą kolejkę zostanie umieszczony na stronie najpóźniej w
 Czwartek w godzinach przedpołudniowych.
Od następnej kolejki (04-05.10.2014) zostanie podany terminarz do kończ rundy Jesiennej.