Dzisiaj jest Niedziela 1 maja 2016 r. imieniny Józefa, Lubomira, Ramony | Stronę odwiedzono: 441550 razy, Dzisiaj: 12 krotnie | aktualnie ogląda stronę: 1 osoba

OPSiR Animator

Ośrodek Promocji Sportu i Rekreacji

Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich Opsir ANimator
rozgrywki na sztucznej trawie Łódź ul.Czajkowskiego 14
Następna kolejka

Ostatnia kolejka

Dane do kontaktu

telefon: 881 49 77 23
e-mail: biuro@opsir.eu
e-mail: przemek@opsir.eu

Uwaga Terminarz
24.04.16r, 22:37

UWAGA !!! 

 ZAWSZE OBOWIĄZUJE TERMINARZ 

 "BIEŻĄCA KOLEJKA"  LUB  "NASTĘPNA KOLEJKA".

PROSZĘ ZWRACAĆ UWAGĘ NA EWENTUALNE ZMIANY.

 

Bieżąca Kolejka Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich Opsir AMator. 29-30/ 04 / 2016
24.04.16r, 22:37

2016 04 29  Piątek
29 B 19 30 Zapomniane Smaki     Fajni.pl  
2016 04 30  Sobota
23 A 13 00 KLATU     Kanix  
1/8 A 14 00 NGSide.com 8 Mie. 9 Mie. FC Orzech Mecz nr.8

Następna Kolejka Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich Opsir AMator. Sobota - Niedziela 07-08 / 05 / 2016
24.04.16r, 22:34

2016 05 07  Sobota
21 A 14 30 KLATU     Ete Promo  
21 A 15 30 Soccer-Calcio Łódź     NGSide.com  
21 A 16 30 Nieobliczalni.pl     Dynamo Chojny  
21 A 17 30 Kanix     Fajni.pl  
6 B 14 00 FC Orzech     Zapomniane Smaki  
21 B 15 00 Zapomniane Smaki     FC Orzech  
21 B 16 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy     Arsenal  
21 B 17 00 Sułtani Lansu      Glob  
21 B 18 00 Red Devils     Aptekarze  
2016 05 08  Niedziela
Puchar Ligi 1/4 Finału. Czas trwania meczy 2 x 40 minut
1/4 A 11 00 Sułtani Lansu  Zw.nr.2 Zw.nr.7 Arsenal Mecz nr.10
1/4 A 12 30 Soccer-Calcio Łódź Zw.nr.3 Zw.nr.6 Ete Promo Mecz nr.11
1/4 A 14 00 Zapomniane Smaki Zw.nr.4 Zw.nr.5 KLATU Mecz nr.12
1/4 B 11 30 M.L. Elpro/Bez Nazwy Zw.nr.1 Zw.nr.8 NGSide.com/FC Orzech Mecz nr.9
23 B 13 00 Red Devils     Dynamo Chojny Mecz Zaległy
24 B 14 00 Nieobliczalni.pl     Kanix Mecz Zaległy

Tabela I Ligi - Łódzkiej Ligi Szóstek Piłkarskich
24.04.16r, 22:23

 
TABELA PO ROZEGRANIU KOLEJKI  24.04.2016
I Liga
Mie. Nazwa Drużyny Mecze Punkty Br.zdob Br.stra Róż.Br. Zwyci Przegr Remis Walko
1 M.L. Elpro/Bez Nazwy 18 45 72 24 48 15 3 0 0
2 Zapomniane Smaki 19 45 68 32 36 15 4 0 0
3 Sułtani Lansu  19 43 61 30 31 14 4 1 1
4 Soccer-Calcio Łódź 19 40 70 35 35 13 5 1 0
5 Arsenal 20 38 60 32 28 12 6 2 0
6 Fajni.pl 20 37 62 48 14 12 7 1 0
7 Dynamo Chojny     18 33 62 36 26 11 7 0 0
8 NGSide.com 18 30 58 46 12 9 6 3 0
9 Ete Promo 20 22 38 55 -17 7 12 1 0
10 Kanix 19 21 53 54 -1 6 10 3 0
11 FC Orzech 19 19 59 71 -12 5 10 4 0
12 Glob 18 13 42 75 -33 4 13 1 1
13 Red Devils 20 12 30 79 -49 3 14 3 0
14 KLATU 18 11 27 63 -36 3 13 2 0
15 Nieobliczalni.pl 20 9 37 114 -77 3 17 0 0
16 Aptekarze 7 8 20 25 -5 2 3 2 0

I Liga,  zespoły  grają Każdy z Każdym mecz i rewanż ( 29 meczy i 15 meczy drużyny które przystąpiły do rozgrywek na wiosnę) 

Wyciąg z obowiązującego regulaminu; 
Drużyna która nie stawiła się na zawody jest ukarana karą odebrania 3 pkt. kara zawieszona przy pierwszym nie przystąpieniu do meczu ,odwieszana przy kolejnym .
 Zawieszenie nią obowiązuje podczas rozgrywania dwóch ostatnich kolejek sezonu .
 Nie przystąpienie drużyny do meczu Pucharowego skutkuje odebraniem 3pkt. z klasyfikacji ligowej bez zawieszenia kary.

 

Klasyfikacje: Najwięcej Asyst sezon 2015-2016
24.04.16r, 22:12

Klasyfikacje: Najwięcej Asyst
Mie. Nazwisko Imię Zespół Asysty
1 Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 19
2 Nowak  Alan Dynamo Chojny 13
3 Brzozowski Radosław NGSide.com 12
3 Łuczak Robert Arsenal 12
3 Radtke Tomasz M.L. Elpro/Bez Nazwy 12
4 Durka Michał M.L. Elpro/Bez Nazwy 11
5 Czekalski Stanisław Dynamo Chojny 9
5 Gożdzik Andrzej M.L. Elpro/Bez Nazwy 9
5 Jacak  Daniel Soccer-Calcio Łódź 9
5 Olczak Adam Glob 9
5 Szczęsny Grzegorz Sułtani Lansu  9
6 Gutowski Tomasz Nieobliczalni.pl 8
7 Barański Bartłomij Arsenal 7
7 Dubis Adam FC Orzech 7
7 Gorawski Marcin FC Orzech 7
7 Salamon Marcin FC Orzech 7
8 Cyrajewski Mariusz Kanix 6
8 Grzywacz Michał Kanix 6
8 Pluta  Michał Fajni.pl 6
8 Podlecki Marcin Nieobliczalni.pl 6
8 Sobczak Andrzej NGSide.com 6
8 Witczak  Łukasz Sułtani Lansu  6
8 Wyderka Tomasz Sułtani Lansu  6
9 Andrzejczak Dariusz FC Orzech 5
9 Kazimierczak Oskar Sułtani Lansu  5
9 Kozłowski Artur Red Devils 5
9 Lewicki Paweł Fajni.pl 5
9 Lisiecki Wojciech Fajni.pl 5
9 Metlewiak Rafał Aptekarze 5
9 Poński Marcin Kanix 5

Klasyfikacje: Najlepszy Bramkarz sezon 2015-2016
24.04.16r, 22:10

Klasyfikacje: Najlepszy Bramkarz
Mie. Nazwisko Imię Zespół Średnia na Mecz Bramki Stracone Mecze Rozegrane
1 Ambroziak Przemysław M.L. Elpro/Bez Nazwy 1,13 18 16
2 Arkusiński Tomasz Arsenal 1,15 15 13
3 Kosmalski Piotr Sułtani Lansu  1,80 18 10
4 Komorowski Michał Soccer-Calcio Łódź 2,00 26 13
5 Walerysiak Tomasz Dynamo Chojny 2,40 24 10
6 Pluta  Przemysaw Fajni.pl 2,50 45 18
7 Nowik Sebastian NGSide.com 2,57 36 14
8 Zeber Adrian ET.Promo 2,75 55 20
9 Kujawiński Piotr Aptekarze 3,25 13 4
10 Płasaj Paweł FC Orzech 3,74 71 19

Kartkowicze
24.04.16r, 22:07

Klasyfikacje: Kartki Żółe Kartki Czerwone Kartki
  Nazwisko Imię Zespół
  Barański Bartłomij Arsenal 2 1
  Klonowski Marcin Glob 1 1
  Zommer Robert Fajni.pl 1 1
  Kozłowski Marcin Arsenal   1
  Ufnalski  Piotr Dynamo Chojny 4  
  Woźniak Adrian ET.Promo 3  
  Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 2  
  Gogolewski Mariusz Zapomniane Smaki 2  
  Wawrysiuk Emil Soccer-Calcio Łódź 2  
  Jacak  Konrad Soccer-Calcio Łódź 2  
  Miązek Radek Red Devils 2  
  Kozłowski Artur Red Devils 2  
  Wrotecki   KLATU CeDePe 2  
  Kudlik Dariusz KLATU CeDePe 2  
  Cyrajewski Mariusz Kanix 2  
  Malinowsk Mariusz ET.Promo 2  
  Adamowicz Michał Dynamo Chojny 2  

Puchar Ligi sezonu 2015 - 2016
24.04.16r, 21:36

Puchar Ligi sezonu 2015 - 2016
Puchar Ligi 1/8 Finału (pary według miejsc zajętych po rozegraniu  Rundy Jesiennej)                                              Czas trwania meczy 2 x 40 minut
1/8 A 12 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy 4 1 Aptekarze Mecz nr.1
1/8 A 10 30 Sułtani Lansu  5 1 Nieobliczalni.pl Mecz nr.2
1/8 A 13 30 Soccer-Calcio Łódź 6 2 Red Devils Mecz nr.3
1/8 A 09 00 Zapomniane Smaki 8 2 Glob Mecz nr.4
1/8 B 13 30 Dynamo Chojny 2 6 KLATU Mecz nr.5
1/8 B 12 00 Fajni.pl 2 5 Ete Promo Mecz nr.6
1/8 B 10 30 Arsenal 4 0 Kanix Mecz nr.7
1/8 B 10 30 NGSide.com 8 Mie. 9 Mie. FC Orzech Mecz nr.8
Puchar Ligi 1/4 Finału. Czas trwania meczy 2 x 40 minut
1/4     M.L. Elpro/Bez Nazwy Zw.nr.1 Zw.nr.8 NGSide.com/FC Orzech Mecz nr.9
1/4     Sułtani Lansu  Zw.nr.2 Zw.nr.7 Arsenal Mecz nr.10
1/4     Soccer-Calcio Łódź Zw.nr.3 Zw.nr.6 Ete Promo Mecz nr.11
1/4     Zapomniane Smaki Zw.nr.4 Zw.nr.5 KLATU Mecz nr.12
Puchar Ligi 1/2 Finału. Czas trwania meczy 2 x 40 minut
1/2     Zwy.Meczu nr.9     Zwy.Meczu nr.11 Mecz nr.13
1/2     Zwy.Meczu nr.10     Zwy.Meczu nr.12 Mecz nr.14
Puchar Ligi Finał. Czas trwania meczy 2 x 40 minut
Finał     Zwy.Meczu nr.13     Zwy.Meczu nr.14 Mecz nr.15
Puchar Ligi jest integralną czścią rozgrywek i każda drużyna jest zobąwiązana do uczstnictwa.
 Nie przystąpienie drużyny do meczu Pucharowego skutkuje odebraniem 3pkt. z klasyfikacji ligowej bez zawieszenia kary.
 

 

.

 

 

 

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator / KWIECIEŃ 2016*
24.04.16r, 21:35

  kolej drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2016 04 24  Niedziela 23 Aptekarze 0 0 NGSide.com  
2016 04 24  Niedziela 23 Zapomniane Smaki 4 2 Ete Promo  
2016 04 24  Niedziela 23 Soccer-Calcio Łódź 1 4 Arsenal  
2016 04 24  Niedziela 23 Sułtani Lansu  5 0 Fajni.pl  
2016 04 24  Niedziela 23 Nieobliczalni.pl 5 3 FC Orzech  
2016 05 21  Sobota 28 Zapomniane Smaki 5 1 KLATU  
2016 04 23  Sobota 24 Aptekarze 3 3 FC Orzech  
2016 04 23  Sobota 24 Soccer-Calcio Łódź 3 2 Ete Promo  
2016 04 23  Sobota 24 M.L. Elpro/Bez Nazwy 7 1 KLATU  
2016 04 23  Sobota 24 Zapomniane Smaki 3 1 Arsenal  
2016 04 23  Sobota 24 Red Devils 2 4 Fajni.pl  
2016 04 23  Sobota 30 Zapomniane Smaki 2 3 Sułtani Lansu   
2016 04 23  Sobota 24 NGSide.com 6 3 Glob  
2016 04 16  Sobota 17 Sułtani Lansu  4 0 FC Orzech  
2016 04 16  Sobota 17 Red Devils 2 1 Kanix  
2016 04 16  Sobota 17 Nieobliczalni.pl 1 4 Arsenal  
2016 04 16  Sobota 17 Aptekarze 4 5 Fajni.pl  
2016 04 16  Sobota 17 NGSide.com 3 4 Ete Promo  
2016 04 16  Sobota 17 M.L. Elpro/Bez Nazwy 3 2 Dynamo Chojny  
2016 04 16  Sobota 17 Zapomniane Smaki 4 3 Glob  

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator / KWIECIEŃ 2016
24.04.16r, 21:34

  kolej drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2016 04 10  Niedziela 16 Sułtani Lansu  3 3 Arsenal  
2016 04 10  Niedziela 16 Nieobliczalni.pl 0 4 Glob  
2016 04 10  Niedziela 16 NGSide.com 6 2 FC Orzech  
2016 04 10  Niedziela 16 Red Devils 1 3 Ete Promo  
2016 04 10  Niedziela 26 Kanix 4 2 Dynamo Chojny  
2016 04 10  Niedziela 16 Soccer-Calcio Łódź 7 0 Fajni.pl  
2016 04 10  Niedziela 16 Aptekarze 3 2 KLATU  
2016 04 09  Sobota 20 Kanix 0 2 Arsenal  
2016 04 09  Sobota 22 Sułtani Lansu  8 1 Nieobliczalni.pl  
2016 04 09  Sobota 20 Red Devils 1 6 NGSide.com  
2016 04 09  Sobota 20 FC Orzech 3 3 Fajni.pl  
2016 04 09  Sobota 20 Soccer-Calcio Łódź 5 4 Aptekarze  
2016 04 09  Sobota 20 KLATU 1 2 Dynamo Chojny  
2016 04 03  Niedziela 19 Kanix 3 3 Ete Promo  
2016 04 03  Niedziela 19 Aptekarze 4 2 Glob  
2016 04 03  Niedziela 19 Nieobliczalni.pl 4 6 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 04 03  Niedziela 19 Zapomniane Smaki 4 1 Red Devils  
2016 04 02  Sobota 18 Soccer-Calcio Łódź 5 1 FC Orzech  
2016 04 02  Sobota 18 Aptekarze 2 8 Dynamo Chojny  
2016 04 02  Sobota 18 Nieobliczalni.pl 1 11 Fajni.pl  
2016 04 02  Sobota 18 Zapomniane Smaki 3 2 Kanix  
2016 04 02  Sobota 18 M.L. Elpro/Bez Nazwy 6 1 Ete Promo  
2016 04 02  Sobota 29 Red Devils 0 4 Arsenal  

Klasyfikacje: Król Strzelców sezon 2015-2016
24.04.16r, 10:09

Klasyfikacje: Król Strzelców
Mie. Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone
1 Bryl Michał M.L. Elpro/Bez Nazwy 27
2 Walędziak  Dariusz Dynamo Chojny 24
3 Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 21
4 Salamon Marcin FC Orzech 20
5 Durka Michał M.L. Elpro/Bez Nazwy 17
5 Grobliński Jan Soccer-Calcio Łódź 17
5 Lewicki Paweł Fajni.pl 17
5 Nowak  Alan Dynamo Chojny 17
6 Podkuliński Robert Zapomniane Smaki 16
7 Brzozowski Radosław NGSide.com 15
7 Gożdzik Andrzej M.L. Elpro/Bez Nazwy 15
8 Czekalski Stanisław Dynamo Chojny 13
8 Krokos Bartłomiej Arsenal 13
8 Witczak  Łukasz Sułtani Lansu  13
9 Andrzejczak Dariusz FC Orzech 12
9 Franczak Rafał Red Devils 12
10 Grzywacz Michał Kanix 11
10 Jaliński Rafał Fajni.pl 11
11 Gajek Michał ET.Promo 10
11 Kazimierczak Oskar Sułtani Lansu  10
11 Świderski Mariusz ET.Promo 10
11 Walczak Kacper Nieobliczalni.pl 10

TERMINARZ….I….L I G A Kwiecień
13.04.16r, 23:07

kol bois godz druzyna   1 druzyna   2 uwagi
2016 04 16  Sobota
17 A 15 00 Sułtani Lansu  FC Orzech  
17 A 16 00 Red Devils Kanix  
17 A 17 00 Nieobliczalni.pl Arsenal  
17 A 18 00 Aptekarze Fajni.pl  
17 B 14 30 Soccer-Calcio Łódź KLATU  
17 B 15 30 NGSide.com Ete Promo  
17 B 16 30 M.L. Elpro/Bez Nazwy Dynamo Chojny  
17 B 17 30 Zapomniane Smaki Glob  
2016 04 17  Niedziela
Puchar Ligi 1/8 Finału (pary według miejsc zajętych po rozegraniu  Rundy Jesiennej)         Czas trwania meczy 2 x 40 minut
1/8 A 09 00 Zapomniane Smaki Glob Mecz nr.4
1/8 A 10 30 Sułtani Lansu  Nieobliczalni.pl Mecz nr.2
1/8 A 12 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy Aptekarze Mecz nr.1
1/8 A 13 30 Soccer-Calcio Łódź Red Devils Mecz nr.3
1/8 B 10 30 Arsenal Kanix Mecz nr.7
1/8 B 12 00 Fajni.pl Ete Promo Mecz nr.6
1/8 B 13 30 Dynamo Chojny     KLATU Mecz nr.5
2016 04 23  Sobota
24 A 15 00 Aptekarze FC Orzech  
24 A 16 00 Soccer-Calcio Łódź Ete Promo  
24 A 17 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy KLATU  
24 A 18 00 Red Devils Fajni.pl  
24 B 14 30 Sułtani Lansu  Dynamo Chojny  
24 B 15 30 Nieobliczalni.pl Kanix  
24 B 16 30 NGSide.com Glob  
24 B 17 30 Zapomniane Smaki Arsenal  
2016 04 24  Niedziela
23 A 10 00 Sułtani Lansu  Fajni.pl  
23 A 11 00 Aptekarze NGSide.com  
23 A 12 00 Soccer-Calcio Łódź Arsenal  
23 A 13 00 Zapomniane Smaki Ete Promo  
23 B 10 30 M.L. Elpro/Bez Nazwy Glob  
23 B 11 30 Nieobliczalni.pl FC Orzech  
23 B 12 30 Red Devils Dynamo Chojny  
23 B 13 30 KLATU Kanix  
2016 04 30  Sobota
1/8 A 14 00 NGSide.com FC Orzech Mecz nr.8
18 B 14 00 Sułtani Lansu  KLATU CeDePe  
29 B 15 00 Zapomniane Smaki Fajni.pl  
18 B 16 00 Red Devils Glob  

TERMINARZ….I….L I G A Maj
13.04.16r, 23:05

kol bois godz druzyna   1 druzyna   2 uwagi
2016 05 03  Wtorek
19 B 16 00 FC Orzech Arsenal  
19 B 17 00 Fajni.pl Dynamo Chojny  
19 B 18 00 NGSide.com KLATU CeDePe  
20 A 17 30 Glob Ete Promo  
30 A 16 30 Zapomniane Smaki Sułtani Lansu   
2016 05 07  Sobota
21 A 14 30 KLATU Ete Promo  
21 A 15 30 Soccer-Calcio Łódź NGSide.com  
21 A 16 30 Nieobliczalni.pl Dynamo Chojny  
21 A 17 30 Kanix Fajni.pl  
6 B 14 00 FC Orzech Zapomniane Smaki  
21 B 15 00 Zapomniane Smaki FC Orzech  
21 B 16 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy Arsenal  
21 B 17 00 Sułtani Lansu  Glob  
21 B 18 00 Red Devils Aptekarze  
2016 05 08  Niedziela
Puchar Ligi 1/4 Finału. Czas trwania meczy 2 x 40 minut
1/4 A 10 00 Zwy.Meczu nr.1 Zwy.Meczu nr.8 Mecz nr.9
1/4 A 11 30 Zwy.Meczu nr.2 Zwy.Meczu nr.7 Mecz nr.10
1/4 B 10 00 Zwy.Meczu nr.3 Zwy.Meczu nr.6 Mecz nr.11
1/4 B 11 30 Zwy.Meczu nr.4 Zwy.Meczu nr.5 Mecz nr.12

TERMINARZ….I….L I G A Maj*
13.04.16r, 23:05

kol bois godz druzyna   1 druzyna   2 uwagi
2016 05 14  Sobota
25 A 15 00 Zapomniane Smaki Soccer-Calcio Łódź  
25 A 16 00 Ete Promo Dynamo Chojny  
25 A 17 00 Fajni.pl Arsenal  
25 A 18 00 Glob FC Orzech  
25 B 14 30 Nieobliczalni.pl KLATU  
25 B 15 30 NGSide.com Kanix  
25 B 16 30 Sułtani Lansu  Red Devils  
25 B 17 30 Aptekarze M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 05 15  Niedziela
16 A 15 30 M.L. Elpro/Bez Nazwy Kanix  
26 A 16 30 Zapomniane Smaki Aptekarze  
26 B 10 00 Glob Arsenal  
26 B 11 00 FC Orzech Ete Promo  
26 B 12 00 Sułtani Lansu  NGSide.com  
26 B 13 00 Red Devils Nieobliczalni.pl  
26 B 14 00 Soccer-Calcio Łódź M.L. Elpro/Bez Nazwy  
16 B 15 00 Zapomniane Smaki Dynamo Chojny  
26 B 16 00 KLATU Fajni.pl  
2016 05 21  Sobota
28 A 14 30 NGSide.com Dynamo Chojny  
28 A 15 30 Aptekarze Arsenal  
28 A 16 30 Sułtani Lansu  Kanix  
28 A 17 30 Red Devils FC Orzech  
28 B 14 00 Zapomniane Smaki KLATU  
19 B 15 00 Sułtani Lansu  Soccer-Calcio Łódź  
28 B 16 00 Nieobliczalni.pl Ete Promo  
28 B 17 00 Soccer-Calcio Łódź Glob  
28 B 18 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy Fajni.pl  
2016 05 22  Niedziela
27 A 10 30 Kanix Glob  
27 A 11 30 Dynamo Chojny     Arsenal  
27 A 12 30 Red Devils M.L. Elpro/Bez Nazwy  
27 A 13 30 Soccer-Calcio Łódź Nieobliczalni.pl  
12 B 09 45 NGSide.com Zapomniane Smaki  
27 B 11 00 Zapomniane Smaki NGSide.com  
27 B 12 00 Sułtani Lansu  Aptekarze  
27 B 13 00 Fajni.pl Ete Promo  
27 B 14 00 KLATU FC Orzech  

TERMINARZ….I….L I G A Czerwiec
13.04.16r, 23:01

 
kol bois godz druzyna   1 druzyna   2 uwagi
2016 06 04  Sobota
22 A 15 00 Kanix FC Orzech  
22 A 16 00 NGSide.com Fajni.pl  
20 A 17 00 Zapomniane Smaki Nieobliczalni.pl  
22 A 18 00 Glob Dynamo Chojny  
22 B 14 00 Aptekarze Ete Promo  
22 B 15 00 KLATU Arsenal  
22 B 16 00 Soccer-Calcio Łódź Red Devils  
20 B 17 00 Sułtani Lansu  M.L. Elpro/Bez Nazwy  
22 B 18 00 Zapomniane Smaki M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2016 06 05  Niedziela
Puchar Ligi 1/2 Finału. Czas trwania meczy 2 x 40 minut
1/2 A 10 00 Zwy.Meczu nr.9 Zwy.Meczu nr.11  
1/2 B 10 00 Zwy.Meczu nr.10 Zwy.Meczu nr.12  
2016 06 11  Sobota
29 A 14 30 Aptekarze Kanix  
18 A 15 30 NGSide.com Arsenal  
29 A 16 30 KLATU Glob  
29 B 14 00 Soccer-Calcio Łódź Dynamo Chojny  
29 B 15 00 Sułtani Lansu  Ete Promo  
29 B 16 00 M.L. Elpro/Bez Nazwy FC Orzech  
29 B 17 00 NGSide.com Nieobliczalni.pl  
2016 06 12  Niedziela
30 A 10 00 Ete Promo Arsenal  
30 A 11 00 NGSide.com M.L. Elpro/Bez Nazwy  
30 A 12 00 Glob Fajni.pl  
30 A 13 00 Aptekarze Nieobliczalni.pl  
30 B 11 30 FC Orzech Dynamo Chojny  
30 B 12 30 Soccer-Calcio Łódź Kanix  
30 B 13 30 Red Devils KLATU  
2016 06 18  Sobota
Puchar Ligi Finał. Czas trwania meczy 2 x 40 minut
Finał B 16 30 Zwy.Meczu nr.13 Zwy.Meczu nr.14 Mecz nr.15

Godziny i terminy rozgrywania meczy w sezonie 2015 – 2016 runda Wiosenna
05.04.16r, 10:00

 

Godziny i terminy rozgrywania meczy w sezonie 2015 – 2016 runda Wiosenna
Sobota 14.00 – 19.00 i Niedziela 10.00 – 16.00
Mecze przełożone lub zaległe mogą być rozgrywane w Piątki  po godzinie 19.00
01 – 02.04.2016.Sobota - Liga
02 – 03.04.2016.Niedziela - Liga
03 – 09.04.2016.Sobota - Liga
04 – 10.04.2016.Niedziela - Liga
05 – 16.04.2016.Sobota - Liga
06 – 17.04.2016.Niedziela – Puchar Ligi 1/8
07 – 23.04.2016.Sobota - Liga
08 – 24.04.2016.Niedziela - Liga
        30.04.2016.Sobota Termin wolny (1 i 3 Maja)
        01.05.2016.Niedziela Termin wolny (1 i 3 Maja)
09 – 07.05.2016.Sobota - Liga
10 – 08.05.2016.Niedziela – Puchar Ligi 1/4. - Mecze Zaległe
11 – 14.05.2016.Sobota - Liga
12 – 15.05.2016.Niedziela - Liga
13 – 21.05.2016.Sobota - Liga
14 – 22.05.2016.Niedziela - Liga
        26.05.2016.Czwartek (Boże Ciało) - Mecze Zaległe
        27.05.2016.Piątek - Mecze Zaległe
        28.05.2016.Sobota - Termin wolny - Mecze Zaległe
        29.05.2016.Niedziela - Termin wolny - Mecze Zaległe
15 – 04.06.2016.Sobota - Liga
16 – 05. 06.2016. – Puchar Ligi 1/2.  - Mecze Zaległe
17 – 11. 06.2016.Sobota - Liga
18 – 12. 06.2016.Niedziela - Liga
19 – 18. 06.2016.Sobota – Puchar Ligi Finał. Zakończenie sezonu    
20 – 19. 06.2016.Niedziela                                    –Termin Rezerwowy
Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator / LISTOPAD 2015
02.04.16r, 19:01

data kolej drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2015 11 15 Niedziela 1 Kanix 0 4 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2015 11 15 Niedziela 9 Fajni.pl 4 2 Red Devils  
2015 11 15 Niedziela 11 Arsenal 10 1 Glob  
2015 11 15 Niedziela 13 Kanix 2 4 Sułtani Lansu   
2015 11 15 Niedziela 13 Dynamo Chojny     7 0 NGSide.com  
2015 11 14 Sobota 6 Ete Promo 6 3 KLATU CeDePe  
2015 11 14 Sobota 10 Red Devils 0 2 Sułtani Lansu   
2015 11 14 Sobota 8 Glob 1 4 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2015 11 14 Sobota 12 Arsenal 0 2 Dynamo Chojny      
2015 11 13 Piątek 2 Kanix 0 2 Red Devils  
2015 11 08 Niedziela 2 FC Orzech 0 4 Sułtani Lansu   
2015 11 08 Niedziela 5 Ete Promo 3 2 Glob  
2015 11 08 Niedziela 7 M.L. Elpro/Bez Nazwy 5 2 Zapomniane Smaki Mecz przerwany w 48 min.
2015 11 08 Niedziela 7 Nieobliczalni.pl 1 4 Sułtani Lansu   
2015 11 08 Niedziela 11 M.L. Elpro/Bez Nazwy 5 1 Soccer-Calcio Łódź Mecz powtórzony
2015 11 07 Sobota 1 Ete Promo 2 1 Red Devils  
2015 11 07 Sobota 3 KLATU CeDePe 1 3 Sułtani Lansu   
2015 11 07 Sobota 7 Dynamo Chojny     1 2 Glob  
2015 11 07 Sobota 7 Fajni.pl 0 7 NGSide.com  
2015 10 17 Sobota 12 Nieobliczalni.pl 1 5 Soccer-Calcio Łódź  

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator / PAŹDZIERNIK 2015*
02.04.16r, 19:00

data kolej drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2015 10 25 Niedziela 14 Arsenal 1 1 Red Devils  
2015 10 25 Niedziela 11 Ete Promo 1 3 FC Orzech  
2015 10 25 Niedziela 14 Dynamo Chojny     3 2 Soccer-Calcio Łódź  
2015 10 25 Niedziela 14 Glob 7 2 KLATU CeDePe  
2015 10 25 Niedziela 5 M.L. Elpro/Bez Nazwy 4 1 Sułtani Lansu   
2015 10 25 Niedziela 14 Nieobliczalni.pl 2 6 NGSide.com  
2015 10 25 Niedziela 14 Fajni.pl 1 3 Zapomniane Smaki  
2015 10 24 Sobota 13 Ete Promo 2 0 Nieobliczalni.pl  
2015 10 24 Sobota 15 Kanix 1 5 Soccer-Calcio Łódź  
2015 10 24 Sobota 15 Sułtani Lansu  0 6 Zapomniane Smaki  
2015 10 24 Sobota 15 M.L. Elpro/Bez Nazwy 4 1 NGSide.com  
2015 10 24 Sobota 15 Dynamo Chojny     5 2 FC Orzech  
2015 10 24 Sobota 15 KLATU CeDePe 1 5 Red Devils  
2015 10 18 Niedziela 13 Glob 2 3 Soccer-Calcio Łódź  
2015 10 18 Niedziela 13 FC Orzech 7 7 Red Devils  
2015 10 18 Niedziela 13 KLATU CeDePe 0 4 Zapomniane Smaki  
2015 10 18 Niedziela 13 Fajni.pl 2 0 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2015 10 18 Niedziela 15 Arsenal 3 2 Ete Promo  
2015 10 17 Sobota 8 Arsenal 1 4 Soccer-Calcio Łódź  
2015 10 17 Sobota 11 NGSide.com 3 2 Sułtani Lansu   
2015 10 17 Sobota 12 Ete Promo 2 0 Fajni.pl  
2015 10 17 Sobota 12 M.L. Elpro/Bez Nazwy 3 0 Red Devils  
2015 10 17 Sobota 12 FC Orzech 3 0 KLATU CeDePe Mecz przerwany w 43 min.
2015 10 17 Sobota 12 Glob 3 11 Kanix  

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator / PAŹDZIERNIK 2015
02.04.16r, 19:00

data kolej drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2015 10 11 Niedziela 9 Arsenal 4 1 Zapomniane Smaki  
2015 10 11 Niedziela 11 Dynamo Chojny     3 4 Kanix  
2015 10 11 Niedziela 11 Fajni.pl 4 0 KLATU CeDePe  
2015 10 11 Niedziela 11 M.L. Elpro/Bez Nazwy 2 2 Soccer-Calcio Łódź Mecz anulowany
2015 10 11 Niedziela 14 Ete Promo 0 4 Sułtani Lansu   
2015 10 11 Niedziela 11 Nieobliczalni.pl 7 0 Red Devils  
2015 10 10 Sobota 10 KLATU CeDePe 2 5 Nieobliczalni.pl  
2015 10 10 Sobota 10 Soccer-Calcio Łódź 2 3 Zapomniane Smaki  
2015 10 10 Sobota 10 Arsenal 1 2 Fajni.pl  
2015 10 10 Sobota 10 Kanix 1 1 NGSide.com  
2015 10 10 Sobota 10 Dynamo Chojny     2 1 Ete Promo  
2015 10 10 Sobota 10 FC Orzech 5 1 Glob  
2015 10 04 Niedziela 9 Kanix 10 2 Nieobliczalni.pl  
2015 10 04 Niedziela 9 Glob 1 4 NGSide.com  
2015 10 04 Niedziela 9 Ete Promo 0 5 Soccer-Calcio Łódź  
2015 10 04 Niedziela 9 KLATU CeDePe 2 3 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2015 10 03 Sobota 8 Ete Promo 1 2 Zapomniane Smaki  
2015 10 03 Sobota 8 Fajni.pl 1 4 Sułtani Lansu   
2015 10 03 Sobota 8 Kanix 2 2 KLATU CeDePe  
2015 10 03 Sobota 8 FC Orzech 11 0 Nieobliczalni.pl  
2015 10 03 Sobota 8 Dynamo Chojny     10 0 Red Devils  

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator / WRZESIEŃ 2015*
02.04.16r, 18:59

data kolej drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2015 09 27 Niedziela 5 Dynamo Chojny     1 3 KLATU CeDePe  
2015 09 27 Niedziela 14 FC Orzech 1 5 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2015 09 27 Niedziela 5 Arsenal 3 1 Kanix  
2015 09 27 Niedziela 1 Fajni.pl 4 1 Soccer-Calcio Łódź  
2015 09 27 Niedziela 5 NGSide.com 3 2 Red Devils  
2015 09 26 Sobota 7 Arsenal 1 2 KLATU CeDePe  
2015 09 26 Sobota 7 FC Orzech 3 2 Kanix  
2015 09 26 Sobota 2 Ete Promo 0 4 NGSide.com  
2015 09 26 Sobota 9 Dynamo Chojny     1 3 Sułtani Lansu   
2015 09 26 Sobota 7 Red Devils 0 7 Soccer-Calcio Łódź  

Wyniki Łódzka Liga Szóstek Piłkarskich OPSiR AMator / WRZESIEŃ 2015
02.04.16r, 18:59

data kolej drużyna   1 br br druzyna   2 uwagi
2015 09 20 Niedziela 6 Arsenal 2 1 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2015 09 20 Niedziela 6 Dynamo Chojny     9 3 Nieobliczalni.pl  
2015 09 20 Niedziela 6 NGSide.com 0 6 Soccer-Calcio Łódź  
2015 09 20 Niedziela 6 Fajni.pl 6 1 Kanix  
2015 09 20 Niedziela 6 Glob 0 4 Sułtani Lansu   
2015 09 19 Sobota 1 Arsenal 2 3 Sułtani Lansu   
2015 09 19 Sobota 1 FC Orzech 5 5 NGSide.com  
2015 09 19 Sobota 5 Nieobliczalni.pl 0 7 Zapomniane Smaki  
2015 09 19 Sobota 2 KLATU CeDePe 1 1 Soccer-Calcio Łódź  
2015 09 19 Sobota 4 Dynamo Chojny     2 1 Fajni.pl  
2015 09 19 Sobota 4 Ete Promo 3 4 Kanix  
2015 09 13 Niedziela 4 Arsenal 5 2 FC Orzech  
2015 09 13 Niedziela 4 M.L. Elpro/Bez Nazwy 8 0 Nieobliczalni.pl (Middleman)  
2015 09 13 Niedziela 4 Red Devils 0 7 Zapomniane Smaki  
2015 09 13 Niedziela 4 KLATU CeDePe 3 1 NGSide.com  
2015 09 13 Niedziela 4 Soccer-Calcio Łódź 3 0 Sułtani Lansu  Walkower
2015 09 13 Niedziela 15 Fajni.pl 4 0 Glob  
2015 09 12 Sobota 3 Arsenal 4 2 NGSide.com  
2015 09 12 Sobota 3 Ete Promo 0 2 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2015 09 12 Sobota 3 Fajni.pl 4 1 Nieobliczalni.pl (Middleman)  
2015 09 12 Sobota 3 Kanix 4 1 Zapomniane Smaki  
2015 09 12 Sobota 3 Glob 3 3 Red Devils  
2015 09 12 Sobota 3 FC Orzech 3 4 Soccer-Calcio Łódź  
2015 09 06 Niedziela 2 Arsenal 5 0 Nieobliczalni.pl (Middleman)  
2015 09 06 Niedziela 2 Dynamo Chojny 3 2 M.L. Elpro/Bez Nazwy  
2015 09 06 Niedziela 2 Glob 2 4 Zapomniane Smaki  
2015 09 05 Sobota 5 Fajni.pl 6 2 FC Orzech  
2015 09 05 Sobota 1 Glob 5 3 Nieobliczalni.pl (Middleman)  
2015 09 05 Sobota 1 Dynamo Chojny 0 3 Zapomniane Smaki  

Klasyfikacje: Najlepszy Bramkarz sezon 2014-2015
06.09.15r, 15:37

Klasyfikacje: Najlepszy Bramkarz
Mie. Nazwisko Imię Zespół Średnia na Mecz Mecze Rozegrane Bramki Stracone
1 Bogdan Mariusz Sułtani Lansu  1.57 14 22
2 Michalski Mariusz Zapomniane Smaki 2.00 13 26
3 AMBROZIAK PRZEMYSŁAW Bez Nazwy 2.16 18 39

Klasyfikacje: Król Strzelców sezon 2014-2015
06.09.15r, 15:36

Klasyfikacje: Król Strzelców
Mie. Nazwisko Imię Zespół Bramki Strzelone Mecze Rozegrane
1 Nowak  Alan Dynamo Chojny 47 22
2 Stolarczyk Robert Zapomniane Smaki 33 18
3 Witczak  Łukasz Sułtani Lansu  27 22
4 Podlecki Marcin Middleman 21 21
5 Podkuliński Robert Zapomniane Smaki 19 16